Domáce zvieratá

Mačkám a ľuďom sa páči nový dizajn mačacieho stromu od Tuft + Paw

Mačacia veža so šmýkačkou opticky moderná biela sivá obývacia izba

Poškrabateľná šmýkačka, lano na poškriabanie a priehľadná pologuľa ako vyhliadková plošina – nový dizajn mačacieho stromu od americkej značky „Tuft + Paw“ je dokonalým ihriskom pre mačky! Spoločnosť so sídlom v Palm Dessert je medzinárodne známa svojim dizajnovo orientovaným mačacím nábytkom na hranie, spánok a horolezectvo.

Mačací strom „Milo“ je dokonalým ihriskom pre všetky mačky

Detské ihrisko pre mačky so šmýkačkou a škrabadlom

Mačací strom „Milo“ navrhol dizajnér Sang Nam-Park a je vyrobený z bielej lakovanej preglejky. Drevené panely sa dajú ľahko zostaviť a vytvoriť tak vežu pre mačky s krokmi, na ktoré sa môžu mačky vyšantiť alebo na ktoré môžu vyskočiť. Biele lano umožňuje mačkám uspokojiť potrebu poškriabania, zatiaľ čo vpredu je namontovaná šmýkačka. Sklíčko je polstrované sivým poškriabaným povrchom. Tento hrubý materiál pokrýva aj štíhly stĺp na druhej strane veže.

Mačacia veža moderná preglejka bielo šedá so šmýkačkou

Mačky a ľudia milujú moderne navrhnutý strom mačiek Milo. Táto veľká preliezačka ponúka mačkám nekonečné možnosti hry a objavovania, aby si udržali svoje fyzické a duševné zdravie. Dizajn mačacieho stromu zaujme jednoduchými bielymi a sivými prírodnými tónmi. Vďaka tomu sa dá ľahko integrovať do moderných obývacích izieb a je ideálny pre majiteľov domácich zvierat, ktorí si potrpia na dizajn.

moderný dizajnérsky mačací strom z bielej lakovanej preglejky

priehľadná pologuľa ako vyhliadková plošina pre mačky

Dizajnový mačací strom s vyhliadkovou plošinou pre domáce mačky

„Torre“ – moderné škrabadlo od návrhárky Reginy Mol

Mačací stromček, dizajn, moderný, drevo, sivá vyhliadková plošina

Škrabadlo „Torre“ od holandskej návrhárky Reginy Mol má tiež minimalistickú estetiku. Skladá sa z dvoch zakrivených častí, ktoré sú navzájom spojené horizontálnymi kotúčmi. To vytvára niekoľko úrovní pre spánok. Aby bolo miesto na spanie ešte pohodlnejšie, môžu naň majitelia položiť aj kožušinovú deku.

Dizajnové škrabadlo na postieľku pre mačku na strome

Pre návrhársky mačací strom sú k dispozícii dve rôzne materiálové kombinácie: drevené stĺpiky s „pieskovo-hnedým“ poškriabaným povrchom alebo biely rám so sivým čalúnením. Škrabadlo je k dispozícii aj v dvoch výškach: 71 alebo 111 centimetrov. Elegantne navrhnutý mačací strom je možné perfektne kombinovať s moderným nábytkom.

Dizajnová mačka škrabajúca povrch dreva, prírodná ležiaca a vyhliadková plošina

moderné škrabadlo od dánskeho dizajnéra biela sivá

* Viac informácií o produktoch nájdete na oficiálnych webových stránkach spoločnosti Chumáč + labka Skúsený.