Dom a záhrada

Tipy na letnú párty: takto zaručene uspejete

tipy na letnú párty dekoráciu stolu machové ruže slnečnice

Blíži sa leto a mnoho príjemných, teplých dní. Čo tak privítať leto vonkajšou párty? Tu je niekoľko Tipy na letnú párty, aby to malo určite úspech.

1. Tipy na letnú párty – rovnaká atmosféra vonku ako vo vnútri

tipy na letnú párty úspešné farebné dekorácie na stôl

Myslite na vonkajšok svojho domova ako na rozšírenie vnútra. Napríklad, ak je váš dom navrhnutý vo vidieckom štýle, vneste rovnakú atmosféru von aj s niekoľkými nezhodnými prúteným nábytkom, hojdacími kreslami, starými boxmi na ovocie, uterákmi a podobne. Ak je váš domov zariadený v modernom štýle, ponechajte to isté na terase alebo verande.

tipy letné párty dekorácie na stôl slnečnicové koše girlandy

Postavte akrylové stoličky (sú odolné voči poveternostným vplyvom a dajú sa čistiť svetlom), vyberte sklenené držiaky na sviečky, lakovaný podnos a misky. Nezabudnite použiť farebnú schému, ktorá dominuje v interiéri aj exteriéri. Ak sú farby v každej miestnosti odlišné, vyberte si farbu miestnosti, ktorou najčastejšie prechádzate. Mali by ste ich použiť na ozdobu terasy.

2. Tipy na letnú párty – spestrenie zmenou oblastí

nápady na plánovanie letnej párty dekorácie na stôl kvety sviečky lampáše

Na interiérovej párty by ste si pravdepodobne dali koktaily v kuchyni, potom by ste mali večeru v jedálni a večer by ste ukončili digestívom v obývačke. Skúste rovnako zariadiť záhradnú párty a presúvajte sa z jedného miesta na druhé.

tipy na letnú párty nápady dekorácie na stôl modré obrúsky

Ak máte väčšiu plochu, môžete kobercom označiť rôzne oblasti. Krb vytvára jedinečnú atmosféru a je potešením pre deti i dospelých. Nezakazujte svojim hosťom, aby sedeli pri jednom stole celý večer.

3. Tipy na letnú párty – Útulnosť je základ

letná párty siesta farebné vankúše na sedenie stolný papierové svetlá

Urobte rôzne oblasti rovnako útulnými, ako by boli vo vnútri. Vankúše a vankúše dodajú útulnosť aj farbu. Pridajte aj deku alebo dve.

letné párty dekorácie na stôl ratanové prestieranie hortenzie bežca na stôl

Rozdeľte rôzne sviečky do rôznych nádob. Prispievajú k romantickej a útulnej atmosfére a tiež odpútavajú zrak od vás a vašich hostí. Napokon, bolo by strašné, keby ste svoju párty museli presúvať do interiéru kvôli komárom a midges.

4. Tipy na letnú párty – urobte si správnu náladu

tipy na letnú párty úspešný teakový záhradný nábytok sviečky rozprávkové svetlá

Správne prostredie je nevyhnutné pre úspešnú záhradnú párty. Ak vaša záhrada práve nekvitá, dajte do každej oblasti niekoľko kvetináčov pestrofarebných kvetov. Ak máte veľké rastliny v interiéri, môžete ich dať vonku na večierok. Okrem rastlín pridajte aj niekoľko kytíc kvetov.

tipy letná párty atmosféra sviečky prestieranie kvetinové vzory

Správne svetlo je tiež jedno z našich Tipy na letnú párty. Je dôležité zaistiť šťastie a dobré vibrácie. Nastavte čajové sviečky a sviečky a ako svietniky používajte rôzne nádoby z každodenného života: murárske poháre, lampáše, vodu alebo poháre na víno. Všetky vyzerajú skvele a vašej párty dodajú príjemnú a priateľskú atmosféru.

    tipy letná párty úspešné kvety dekorácie na stôl fialový obrus

letná párty záhradná dekorácia kvety sviečky riad