Dom a záhrada

Rastlinný stôl do záhrady – 10 skvelých nápadov, ako si ho vyrobiť

Výsadbový stôl pre záhradný háčik nápad na úložný priestor kanvica na drevo

Máte radi rastliny? Potom potrebujete dostatok priestoru, aby ste sa o vás mohli dobre starať. Dostatočný priestor je predpokladom zalievania a presádzania, hnojenia a rezania. Prečo si ho nepostavíte sami Výsadbový stôl do záhrady! To vám môže starostlivosť o rastliny veľmi uľahčiť.

Rastlinný stôl do záhrady – 10 skvelých nápadov, ako si ho vyrobiť

sadiaci stôl pre záhradnú strechu nápad stolička kvetináče nástroj

Praktický Výsadbový stôl do záhrady môžu byť navrhnuté rôznymi spôsobmi podľa vašich potrieb. Napríklad nemusí byť nevyhnutne na jednom mieste. S kolesami alebo držadlami sa dá podľa potreby premiestňovať a premiestňovať. Veľkosť si určíte podľa toho, aké veci do nej chcete uložiť. Niektoré stolíky pre rastliny majú odkvapkávaciu tácku alebo sú umiestnené v blízkosti vodovodného kohútika, takže k vode je rýchly a ľahký prístup. Časom sami rozhodnite, ktoré druhy zodpovedajú potrebám vašich rastlín a priestoru, ktorý máte k dispozícii na terase alebo balkóne.

1. Praktický rastlinný stôl zo starej skrine

stôl na sadenie do záhradnej skrinky modrošedý vinobranie nápad police kvety

Stará skriňa alebo komoda sú ideálne ako praktický rastlinný stôl, pretože majú pracovnú plochu a veľa úložného priestoru. Možno máte nadbytočný v garáži alebo sa zastavíte na flomarkete. Do menších zásuviek môžete uložiť kvetináče, podšálky a záhradnícke rukavice, do väčších zasa zeminu. Na boky môžete pripevniť háčiky a pripevniť rôzne záhradné nástroje ako malé lopaty alebo ručné hrable. Sklenené časti, ako sú zrkadlá, by ste mali odstrániť, pretože v zime sa môžu rozbiť.

2. Improvizovaný výsadbový stôl

výsadbový stôl do záhrady jednoduché nápadové dosky poličky do zásuvky

Ak máte prístrešok na uskladnenie záhradného náradia a kosačky na trávu, môžete ho použiť aj ako stôl na výsadbu. Drevenú dosku jednoducho pripevnite na stenu pomocou kĺbových ramien. Tak získate praktický „stôl na výsadbu na čiastočný úväzok“. Ak sa doska nepoužíva, dá sa zložiť, aby nezaberala zbytočné miesto. Na zeminu alebo nástroje na zalievanie môžete použiť plastové nádoby, ktoré je možné naukladať na seba, alebo malé odpadkové koše s viečkami.

3. Mobilný, praktický rastlinný stôl do záhrady

Výsadbový stôl pre záhradnú mriežku mreže nápad kvety pôda vaňa plast

Niekedy chcete dať všetky kvetináče a zeminu na miesto, kde ich potrebujete. Na to môžete použiť veľké plastové boxy s držadlami. S ich pomocou ich preneste do svojej zeleninovej záhrady alebo na záhon. Zalievaciu zeminu a hnojivo vložte do jedného plastového boxu a kvetináče do druhého.

4. Domáci sadiaci stôl do záhrady

Tipy na záhradnú záhradu, ako záhradník oplodniť kvety

Mnohí radi stavajú vlastný výsadbový stôl z nových alebo opätovne použitých drevených materiálov. Ak si ho postavíte sami, môžete si vybrať presne takú veľkosť a šírku, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Vymaľujte stôl farbou, ktorá sa hodí k vášmu vonkajšiemu nábytku, alebo zvoľte farebnejší dizajn, ktorý okorení vašu záhradu.

5. Kúpte si výsadbový stôl

Výsadbový stôl pre záhradný drevený kvetináč

Praktický Výsadbový stôl do záhrady so všetkými potrebnými doplnkami si môžete samozrejme kúpiť aj hotové. Na výber máte veľa variantov. Existujú pohyblivé z plastu a trvanlivé z dreva, ktoré vydržia roky.

Skladací stôl na sadenie do záhrady

Výsadbový stôl do záhrady s nádhernými kvetmi voňavej farby

Zlepšite výsadbový stôl

Výsadbový stôl pre záhradu veľký dvor starostlivosti o dizajn

Nekomplikovaný stôl na výsadbu 

Znovu použite stôl na sadenie do záhradnej skrinky

Rastlinný stôl z dreva a kovu

Záhradné police obsahujú veľa nápadov na príslušenstvo rastlín

Veľký výsadbový stôl do záhrady

Rastlinný stôl do záhrady, veľká stará skrinka

Veselý rastlinný stôl v žltej farbe a s oknom

Rastlinný stôl pre záhradný žltý akcent perfektne

Stôl na sadenie s priestorom na palivové drevo

Postavte si sadbový stôl do záhrady sami, znova použite staré drevo

Kúpte si výsadbový stôl

Výsadba stola drevo materiál kreatívne nápady tipy záhradník

Stôl na sadenie do záhrady s kolieskami

drevo mobil prakticky optimálne využiť nový záhradný nábytok