Dom a záhrada

Otvorené ohniská pre záhradu pre väčšie pohodlie

ohniská pre záhradu nápad-kovové-stoličky-stredomorský vodopád

Otvorené Ohniská pre záhradu mať magickú moc. Nie je to len kvôli teplu, ktoré rozdáva, ale aj romantickej atmosfére, ktorú vyžaruje vo forme vyskakujúcich plameňov v krbe a tiež v otvorených krboch..

Otvorené ohniská pre záhradu priniesť útulnosť

ohniská pre záhradný bazén-moderný vodopád-nápad

Na táboráky môžete mať v dobrom spomienky z detstva, ale môžete si ich vyrobiť aj dnes počas rôznych táborových výletov. A čo by to bolo kempovanie bez skutočného ohňa? Otvorené Ohniská pre záhradu môže tiež priniesť útulnosť do vašej záhrady. Pretože presne na to sú určené. Mali by vytvárať duševný relax a príjemnú atmosféru. Sú dokonalým doplnkom vašej záhrady. Otvorené Ohniská pre záhradu vo forme „hniezd“ sa nepochybne stane stredobodom večerných záhradných párty. Aj keď nie sú určené na grilovanie, od základu menia vzhľad záhradnej úpravy. Najlepšie na tom je, že túto ohnisko si môžete ľahko vyrobiť sami a je to relatívne lacné. Môže byť vykopaný do zeme alebo môže stáť na zemi mimo zeme.

Otvorené ohniská do záhrady majú byť ponúkané v rôznych formách

ohniská-na-záhradu-posedenie-lavičky-lavice-ohnisko-farebné-vankúše

Tvar si môžete zvoliť individuálne podľa svojho vkusu. Tradične sú otvorené Ohniská pre záhradu okolo. Ale rovnako dobre vyzerajú aj v trojuholníkovom, štvorcovom alebo obdĺžnikovom tvare. Všetko, čo potrebujete, je zvinovací meter, lopata, piesok, cement, kameň alebo tehla, trochu zručnosti a trpezlivosti, aby ste sa cítili útulne., otvorené Ohniská pre záhradu postaviť sa tancujúcim ohňom. Existujú samozrejme dizajnérske krby, kde by bolo potrebné požiadať o radu špecialistov, ale s tým si musia robiť starosti iba tí, ktorí sa chcú hanbiť a vyzývať svojich susedov. Teraz záleží na vás, či chcete taký účinný doplnok do svojej záhrady. Jediné, čo môžeme urobiť, je dať vám niekoľko nápadov. Otvorene uvažujte o nasledujúcich inšpiratívnych obrázkoch Ohniská pre záhradu o.

Originálny dizajn

ohniská-na-záhradu-originálne-dizajnové lavičky-amfiteáter

Okrúhle ohnisko

ohniská-na-záhradu-kameň-okrúhla-terasa-doplnok

Prírodný kameň

ohniská, kúzelná sila, atraktívna príroda, okolie, oheň

Gril orámovaný kameňom

ohňové jamy efekt kamene oheň teplo pozývajúce rastliny

Záhrada s vodou a ohňom

Poloha v strede, otvorená do záhrady, v zaujímavej polohe

Štvorcový tvar

ohniská záhrada efektívne útulné nápady čerstvý vzduch

Kovový záhradný nábytok a ohnisko

oslava miesta záhrada rôzne tvary modely kamenný materiál

Krby robia z moderných stoličiek prútie

ohniská otvorená záhrada mimo útulné teplé zaujímavé

otvorené ohniská vytvárajú útulný a teplý efekt