Dom a záhrada

10 nápadov na dekoráciu terasy a doplnkov do vonkajšej oblasti

nápady na dekoráciu terasy veranda-log-konferenčný stolík-hojdačka-stolička-košík

Dekoračné nápady na terasu – Nastavte to na leto

Pripravte svoj vonkajší priestor na leto tým, že získate správne osvetlenie, sedenie a ďalšie dekorácie. Tu je niekoľko Dekoračné nápady na terasu , ktorými sa môžete inšpirovať. Všetky zobrazené doplnky a nábytok pochádzajú z hrnčiarskej stodoly.

Nápady na dekoráciu na terase a vonkajšej ploche – hoďte vankúše a riad

Návrhy na deco pre rohovú sedaciu súpravu pohovka-vankúš-bočný-živý plot-súkromná obrazovka

1. Dekoračné nápady na terasu a vonkajší priestor: Pekné akcenty s priateľskými farbami okorenia váš vonkajší priestor. Žlté a oranžové farby sa perfektne hodia k slnečným letným dňom a večerom.

– Na stoličky a pohovky rozložte vonku pestrofarebné vankúše.

– Ozdobte svoj jedálenský stôl farebným riadom, farebným obrusom a inými ozdobami. Táto služba pre 4 osoby napríklad vyzerá pekne.

Dekoračné nápady na terasu – romantické lampáše a rozprávkové svetlá

nápady na dekoráciu terasových víl svetiel-jedálenský stôl-riad-nápadové osvetlenie

2. Dekoračné nápady na terasu : Pekné osvetlenie je dôležité aj pre letné večery vonku. K tomu zvoľte lampáše na sviečky, fakle alebo iné varianty.

– lampáše ako Dekoračné nápady na terasu a vonkajším priestorom. Lampy so sviečkami sú ideálne na posedenie na terase, verande alebo v záhrade.

– rozprávkové svetlá. Rozžiarte svoj vonkajší priestor rozprávkovými svetlami. Prichádzajú v mnohých rôznych tvaroch a farbách. Tieto rozprávkové svetlá odolné voči poveternostným vplyvom vo vintage štýle pripomínajú osvetlenie typické pre talianske pizzerie.

Nápady na dekoráciu pre vonkajší priestor – použite vedrá ako kvetináče

deco-nápady-na-terasu-kvetináč-vedro-nápad-rustikálne kvety

3. Dekoračné nápady na terasu : Vedierka sú univerzálne a ideálne ako dekorácia. Naplňte ich ľadom a použite ich na chladenie nápojov počas grilovania alebo ich použite ako kvetináče.

– Kovové vedrá vo vintage štýle ako nápady na dekoráciu pre vonkajší priestor. Staré kovové vedrá často nájdete na blších trhoch. Môžete mať dokonca nepotrebný na to, aby ste stáli v suteréne alebo v garáži.

– Chladiace vedro vyrobené z medi. Vyzerajú úžasne a sú praktické. V lete ho môžete použiť na chladenie nápojov a občerstvenia vonku, v zime je ideálny na skladovanie dreva.

4. Nápady na dekoráciu terasy: Útulné sedenie

deco-nápady-na-terasu-hojdacia sieť-štrková podlaha-rozprávkové svetlá-záhradný nábytok

Poskytnite ďalšie sedenie, ktoré je útulné a zábavné. Nájdite si priestor na hollywoodsku hojdačku, hojdaciu sieť alebo závesné kreslo.

– Farebná hojdacia sieť ako nápad na dekoráciu pre vonkajší priestor. Táto pruhovaná hojdacia sieť je ideálna na relaxáciu alebo na popoludňajší spánok.

– závesné kreslo. Táto pekná hojdacia stolička macrame dodáva vášmu vonkajšiemu priestoru extra zábavu. Je k dispozícii za 498 dolárov v modrej a neutrálnej farbe od Anthropologie.

Dekoračné nápady na terasu – tienisté miesta na vychladnutie

Letný tieňový útulný priestor na sedenie malý pes

5. Nápady na dekoráciu na terasu – Tienené miesta na ochladenie. V horúcich letných dňoch je dobré, ak máte vy a vaši hostia šancu uniknúť slnku a ochladiť sa v tieni. Ak nemáte krytú terasu, môžete poskytnúť slnečníky, altánok alebo iného poskytovateľa tienenia.

– slnečník.

– Pavilóny, ktoré môžete presúvať a demontovať, ak si želáte, sú tiež pekné. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a je možné ho nainštalovať za niekoľko minút.

Romantická nálada s lampášmi v záhrade

Mood deco záhradná terasa dizajn leto

Nápady stolný lampáš stolný záhradný nábytok dizajn

Nápady stolný lampový stôl záhradný nábytok dizajn

Bytové doplnky záhradný stôl dekorácia stola v námornom štýle

Železné kvetináče, dekorácie, záhradné terasy, nápady, zelené rastliny

pohodlný letný slnečný bazén relaxačné nápady na dekoráciu terasy