dizajn

Kovový minibar do obývačky s industriálnym vzhľadom

štýlový minibar kovový interiér obývačky klasický

Predstavujeme vám projekt, ktorý dodá vašej obývačke jedinečný vzhľad – tento Kovový mini bar bol inšpirovaný starým testerom žiaroviek z 20. rokov minulého storočia.

Kovový minibar inšpirovaný starým továrenským vybavením

Home bar rustikálny vzhľad železo pôvodný tvar

Originál, ktorý pre svoj dizajn vytvorili dizajnéri v Restoration Hardware Kovový mini bar bol nájdený v starej továrni v Nemecku. Minibar vyrobený zo železa so skrytým otváracím systémom môže poskytnúť úložný priestor na fľaše, šálky a príslušenstvo. Malé poklopové dvere slúžia nielen ako ozdoba, ale tiež poskytujú rýchly prístup k pohárom. Povrch lišty bol špeciálne upravený tak, aby pôsobil staro. V každom prípade musíte vopred starostlivo zvážiť správne miesto – kovová tyč váži hrdých 125 kg. Štýlový dizajn sa dobre hodí ako ozdoba v obchodoch, ako aj pre váš vlastný dom. Minibaru obzvlášť prospeje zariadenie s klasickou, priemyselnou alebo eklektickou kombináciou štýlov. Pre maximálny efekt skombinujte kovový minibar s koženou pohovkou a rustikálnym konferenčným stolíkom.

Kovový minibar – štýlový doplnok do interiéru

Domáce barové kovové okrúhle fľaše na víno odkladacie police

Restoration Hardware, výrobca Kovový mini bar je luxusná značka, ktorá sa špecializuje na výrobu nábytku, detských potrieb, osvetlenia, textilu, kúpeľňových doplnkov, dekor a záhradného nábytku. Široká škála produktov má jeden spojovací prvok – zvláštny štýl. Dizajnéri sa snažia svojim zákazníkom predstaviť autentické reprodukcie nábytku. Nábytok je často inšpirovaný historickými budovami. Originálny výber materiálov definuje vaše návrhy – často sa kombinujú materiály, ktoré na prvý pohľad nejdú dohromady. Na tvorbe nových kolekcií sa podieľajú výtvarníci z celého sveta. V súčasnej dobe je nábytok a dekorácie renomovanej značky vystavené vo viac ako 75 galériách po celom svete.

Stavitelia železných domov v priemyselnom štýle

Poklop dverí minibaru detail pôvodný nábytok vyrobený na mieru

Inšpirované starým továrenským vybavením

Kovový interiér mini baru v industriálnom štýle

Pôvodný bol použitý na testovanie žiaroviek

Mini bar testovaný žiarovkou inšpirovaný

Povrch minibaru bol špeciálne upravený tak, aby pôsobil autenticky

Nábytok 20s domáci bar pôvodného tvaru žehlička