dizajn

Dizajnové stropné svietidlo mis-más s prirodzeným vzhľadom

dizajnérske stropné svietidlo idea slama

Stropné svietidlo je dôležitým doplnkom každej miestnosti. Nepoužíva sa iba na užitočné osvetlenie, ale má aj dekoratívnu kvalitu. Z tohto dôvodu by mal byť vždy zvolený tak, aby zodpovedal zariadeniu. Samozrejme, je jedno, z akého materiálu sú vyrobené. Pretože existujú nádherné vzory z plastu, skla, kovu a dokonca aj z dreva alebo iných prírodných materiálov. Dnes by sme vám chceli dať k tejto téme moderný Dizajnové stropné svietidlo predstavte si, že to vizuálne pripomína klobúky čínskych šišiek.

Dizajnové stropné svetlo pripomína klobúky z čínskeho kužeľa

dizajnové stropné svietidlo vrkoč slamy materiály príslušenstvo

Návrh dizajnového stropného svietidla pochádza od španielskej spoločnosti mis-más so sídlom v Barcelone. Ide o rodinnú firmu, ktorá je na trhu 70 rokov. Ich aktuálna zbierka závesných lámp sa volá Chapeâu a pozostáva z prírodných materiálov s pleteným dizajnom. Modely sú vyrobené v malej dielni a vyznačujú sa udržateľnosťou a remeselným spracovaním.

Dizajnové stropné svietidlo v troch rôznych veľkostiach

stropná lampa chapeau dizajn prírodné materiály rôzne

Tienidlo dizajnového stropného svetla je ponúkané v troch rôznych veľkostiach. Máte na výber medzi priemerom 60 cm, 75 cm a 90 cm. A skvelé na týchto stropných lampách je, že ich môžete použiť ako dekoráciu do vnútorných aj vonkajších priestorov. Je to vďaka ochrannej vrstve organického vrchného laku.

Dizajnové stropné svietidlo vyrobené z prírodných materiálov

závesná lampa chapeau nápad samozrejme nie je

Vďaka skvelému dizajnu tejto stropnej žiarovky môžete nádherne zvýrazniť každú miestnosť vo vašom dome. Je ideálny do obývačky, kuchyne alebo spálne, ale aj do domácej kancelárie. A nemusíte sa báť ani svojho štýlu zariaďovania, pretože dizajnové stropné svietidlo sa hodí k modernému, škandinávskemu, ale aj rustikálnemu alebo vintage štýlu. Hlavná vec je, že všetko navzájom koordinujete, pokiaľ ide o farbu.

Výroba stropných svetiel v malej dielni

ručná lampa závesná lampa workshop španielsko mis más

Stropné svetlá od rodinnej firmy mis-más

dizajnové stropné svietidlo pre rodiny s deťmi španielsky

Dizajn od mis-más.