dizajn

Detské ihrisko so zaujímavým dizajnom – dom na strome predefinovaný

Stavba domčeka na strome pre detské ihrisko visiondivision

Toto Detské ihrisko bol vyvinutý spoločnosťou Visiondivision určitým spôsobom & Prírodný park je postavený v Indiane a je vyrobený výlučne z 10 metrov vysokého topoľa. Najzaujímavejšou vecou na tomto dizajne, nazývanom „kotleta“, je to, že kmeň nielen tvorí horizontálne nosníky konštrukcie, ale aj to, že zo stromu doslova nezostalo nič na odpad. Kôra bola šindľová, kusy dreva boli štrukturálne podpery, stoličky, stoly, hojdačky, dokonca aj sirup z kôry sa extrahoval a predával v kiosku..

Projekt detského ihriska – Chop Stick

Hojdačka divízie vidlice pre deti na detskom ihrisku

Architekti, ktorí tento strom upravili na detské ihrisko so zaujímavým dizajnom, sa inšpirovali étosom „jemnosti“ k prírode. Projekt sa snaží vziať niečo z prírody čo najšetrnejšie. Dizajn je založený na univerzálnom názore, že musíte niečo obetovať, aby ste vytvorili niečo nové. Každý výrobok je spojením medzi rôznymi časťami prírody, či už ide o mobilný telefón, auto, kamennú podlahu alebo drevenú dosku..

Detské ihrisko s drevenou konštrukciou

Detské ihrisko, drevená konštrukcia, ekologické hojdačky

Topol je známy ako tvrdé drevo pre svoju krásu, úctyhodnú veľkosť a dobré vlastnosti. Cieľom bolo vziať to najlepšie z tohto konkrétneho exemplára a vytvoriť jedno z najlepších umeleckých diel v parku. Mnoho školských detí navštevuje park, a tak sa rozhodli využiť detské ihrisko s hojdačkami. Lisované listy a kvety odobraté zo stromu zdobia predné okno kiosku. Sirup z kôry stromu sa predáva v kiosku. Celá konštrukcia vyzerá veľmi realisticky, je blízka prírode a šetrná k životnému prostrediu.

Prírodný park v Indiane, USADetské ihrisko prírodný park topoľ strom indianaDetské ihrisko s hojdačkamiKioskový hojdací stromček pre detské ihriskoSvietidlá v korunách stromovDetské ihrisko chop chop lampy do koruny stromovv kioskuprírodný park v interiérovom kiosku indianaProces výrubu stromuOdrežte divíziu konštrukcie stavebných procesovDivízia videnia OdtlačokPalica na videnie pre detské ihrisko, dizajn videniaSchémy a plány stavebného postupuprocesy diagramu rozdelenia zraku Plán projektu paličky na detské ihrisko topoľový strom indiana prírodný parkDrevené hracie zariadenie napodobňuje prírodu – Vail Nests od Tres Birds