dizajn

9 Prenosný nábytok do domácej kancelárie – každý kút sa stane pracoviskom

Nábytok do domácej kancelárie Lappy-laptop-prenosný-pracovný stôl-modrá-pohodlný-dizajn

Ak ste za svoje Nábytok do domácej kancelárie vyberte si alebo jednoducho potrebujete viac pohodlia pre svoju mobilnú prácu na cestách, pozrite sa na našu zbierku inovatívnych pracovných staníc a stolov pre notebooky. Niekedy si so sebou vezmete veľa práce a chcete v útulnej atmosfére urobiť ešte niekoľko úloh na prenosnom počítači. Teraz, keď sa naše počítače už dávno stali prenosnými, výhody prenosných pracovných stolov už nemožno podceňovať. Vzhľadom na ich veľkosť a koncepčný dizajn ich podľa nášho názoru možno lepšie opísať ako príslušenstvo, ale svojim majiteľom môže poskytnúť extrémny komfort a luxus na akomkoľvek požadovanom mieste..

Nábytok do domácej kancelárie – 9 príkladov úplného pohodlia

Nábytok do domácej kancelárie mobilný pracovný stôl-bridlica-bambus-notebook-ventilácia

Dizajnéri v Slate Mobile Airdesk vytvárajú svoje výrobky, z ktorých každý možno opísať ako kombináciu stojana na notebook, podložky pod myš, kolenného stolíka a mnohých ďalších. Ich jednoduchosť a elegantný dizajn očarí už na prvý pohľad. Osobitná pozornosť sa venuje vetraniu týchto zvláštnych pracovných stolov, ako aj ich ergonómii pre ľavákov.

Nábytok do domácej kancelárie sa skladá zo stolíka na laptop a z oveľa viac

Nábytok do domácej kancelárie mobilný-pracovný stôl-CI-stôl-drevené-zásuvky-výsuvný-pracovná doska-notebook

CI Desk je kompaktný kus nábytku na kolieskach pre kreatívnych ľudí s prácou, ktorú nemožno vykonať na jednom mieste. Keď je veko zatvorené, jeho dizajn možno označiť za minimalistický. Vnútri je však skrytá celá kancelária, ktorá má všetky výhody správneho pracoviska. Pohodlné zásuvky z jemne opracovaného dreva je možné otvoriť vpredu aj zboku. Keď veko otočíte o 180 stupňov, stane sa z veka stojan na notebook.

Šikovná pracovná stanica s otvoreným dizajnom

Nábytok do domácej kancelárie mobilný pracovný stôl-drevo-dvojúrovňové-readydesk

Readydesk je pracovná stanica pre jednu alebo dve osoby, ktorej dizajn sa vyznačuje ergonomickým a minimalistickým štýlom. Jeho konštrukcia pozostáva zo 7 prvkov z ľahkého brezového dreva a je možné ich zostaviť ručne za 5 minút.

Pohodlie pre vaše pracovné plány

Domáca kancelária-nábytok-mobilný-pracovný stôl-sedačka-surfer-vankúš-pohodlné-sivé-wess

Vďaka kombinácii niekoľkých rôznych povrchov a rôznych funkcií je Sofasurfer dokonalým vankúšom pre laptop. Mäkká podlaha nechá jednoduchú pracovnú stanicu pohodlne ležať na kolenách. Na jeho pravej strane je podložka pod myš, na ktorú je možné písať aj poznámky.

Modrá, moderná a pohodlná – Lappy

Nábytok do domácej kancelárie-Lappy-tablet-vankúš-prenosný-pracovný stôl-modrý-moderný-pohodlný-dizajn

Ďalší variant vankúša pre laptop, ktorý vám umožňuje pracovať na cestách, sa nazýval Lappy. Drážky na jednej strane poskytujú optimálny úchop pre váš tablet v takej polohe, aby ste mohli písať čo najpohodlnejšie. Okraj je vyrobený v takom profile, že dáva vašim zápästiam maximálnu relaxáciu pri práci na počítači.

Pracujte na cestách – štýlovo a pohodlne

Domáca kancelária-nábytok-mobilný-pracovný stôl-tablio-bambus-dve-biele-pracovné dosky-roztiahnuteľné-do strán

Ak ste fanúšikom jednoduchých a klasických prevedení, môžete výhody Tablio vidieť na prvý pohľad. Je to jednoducho kus domáceho kancelárskeho nábytku, ktorého telo pozostáva z dvoch spracovaných drevených panelov a dvoch výsuvných pracovných dosiek. Drážkovaná horná doska tela poskytuje nízku hmotnosť a perfektné vetranie tohto stolíka pre malé notebooky.

Pracovisko šetrné k životnému prostrediu so sebou  

Domáca kancelária-nábytok-mobilný-pracovný-stôl-rozkladací-kartón-skladací-práca

Refold je názov tejto skladacej kartónovej pracovnej stanice, ktorá vám umožní vytvoriť pracovný priestor v akejkoľvek miestnosti rýchlo a tak dlho, ako je potrebné. Tento ekologický ekologický nábytok vyjadruje snahu o udržateľné bývanie a prekvapuje kreativitou svojho dizajnu.

Pod notebookmi sa nachádza kus nábytku do domácej kancelárie

Domáca kancelária-nábytok-mobilný-pracovný stôl-Levit8-vertikálny-skladací-notebook vyššej úrovne

Levit8 má tvar a veľkosť priečinka, ale možno ho rozložiť na voľne stojaci stôl na notebook. Šikovný obchodný doplnok je možné skryť do peňaženky, aby ste ho mali so sebou, nech ste kdekoľvek. Jeho povrch je vyrobený z vodotesného a odolného voči škvrnám.

domáci-kancelársky-nábytok-notebook-stojan-skladací

Práca z domu musí byť pohodlná a flexibilná

Domáca kancelária-nábytok-pracovný stôl-pracovná doska-stena-pripevniť-bambusová-oceľ-madlá-lap-stôl-inštalácia-č.1

Výhody práce z domu nemožno nikdy lepšie popísať ako s týmto nábytkom do domácej kancelárie, ktorý jediný dokáže zmeniť každý kút na pracovisko. Jednoduchá konštrukcia „Inštalácia prenosného počítača č. 1“ pozostáva z dvoch oceľových držadiel, medzi ktorými je pripevnený priehradka na laptop. Je na ňom miesto na knihu kalendára alebo vašu obľúbenú šálku kávy.

Oficiálne webové stránky výrobcov: Bridlicová mobilná kancelária, Stôl CI, Readydesk, Pohovka a Lappy, Tablio, Preformátujte, Levit8, Inštalácia prenosného počítača č. 1