Dizajn nechtov

Mikro francúzske nechty: Minimalistický trend nechtov s veľkým vplyvom!

Ako každý rok, aj v januári existuje množstvo nových trendov, ktoré ovplyvnia náš štýl počas nasledujúcich mesiacov. Či už elegantné nechty s logom alebo jemné perleťové vzory – nechtové vzory, na ktoré sa zameriava nadchádzajúca sezóna, sú jemné, ale farebné a dodávajú našim rukám jemný nádych pôvabu. Na trendy v oblasti nechtov do roku 2021 bezpochyby platí „menej je viac“. Jeden pohľad, ktorý sme všetci milovali v roku 2000, sú klasické francúzske nechty. Ušľachtilé, elegantné a super elegantné – klasika v súčasnosti oslavuje veľký návrat a je k dispozícii v mnohých rôznych prevedeniach. Mikro francúzske nechty sú trendom v nechtoch, ktorým sú posadnuté všetky modelky a vplyvné módne osobnosti. A to nás ani neprekvapuje – štýl je neskutočne jemný a hravé detaily a svetlé farby vytvárajú moderný nádych. Či už klasicky v bielom alebo skôr v pastelovo ružovom prevedení – nechajte sa našou obrázkovou galériou inšpirovať pre vašu ďalšiu mani.

Gélové nechty prírodný ružový trend nechtov Micro French Nails

Ak máte krátke nechty a milujete jednoduchý a minimalistický dizajn nechtov, potom ste s Micro French Nails v dobrých rukách! Hlavným rozdielom od klasického variantu, ktorý všetci poznáme, je to, že končeky nechtov sú namaľované oveľa tenšie. Vďaka tomu je vzhľad oveľa prirodzenejší a elegantnejší a dodáva našim rukám ženský nádych. A najlepšia vec? S trochou praxe a trochou šikovnosti sa trend dá ľahko skopírovať aj doma, aby ste nemuseli hneď utekať do nechtového salónu.

Mikro francúzske nechty: Je tak ľahké sa pozrieť ako doma

Ľahko si vyrobte vlastné nechty Trend nechtov Micro French Nails

Ako už bolo spomenuté, jediný rozdiel medzi klasickou francúzskou manikúrou a mikro francúzskymi nechtami je v hrúbke špičiek. Ak ste teda už klasiku dobre zvládli, mali by ste bez problémov dosiahnuť aj mikro vzhľad. Našťastie nemusíte byť skúsená nechtová výtvarníčka, aby ste si nechty nalakovali sami doma. Všetko, čo potrebujete, je sada francúzskych prúžkov na nechty z drogérie! Základný a vrchný lak a farba nechtov podľa vášho výberu na končeky nechtov – to je všetko, čo potrebujete k trendovému vzhľadu! Trend nechtov sa môže niektorým z vás zdať trochu nudný, ale pravdou je, že môžeme byť kreatívni, ako by sme chceli. Ak chcete, môžete rôzne ozdoby ako perly alebo trblietky ešte viac okoreniť..

Varianty francúzskych nechtov pre krátke nechty trendy 2021

  • Nechty najskôr napilujte do požadovaného tvaru a naneste tenkú vrstvu základného náteru.
  • Nechajte úplne zaschnúť a prilepte pomocné prúžky čo najbližšie k prednej časti nechtu.
  • Teraz nalakujte nechty požadovaným lakom na nechty až po nalepený pásik. Tu je malý tip od nás – ak sú vaše nechty krátke, môžete ich trochu predĺžiť tak, že po stranách stiahnete mierne nadol..
  • Nechajte uschnúť a odstráňte pomocné pásy.
  • Teraz zalepte vrchným lakom a máte perfektné francúzske nechty Mico!

Decentné, ale veľmi elegantné: špičky nechtov pastelových farieb poskytujú moderný nádych

Micro French Nails Trendy nechtov v pastelových farebných špičkách

Tipy na nechty v pastelových farbách sú trendy už niekoľko mesiacov a sú jasným dôkazom toho, aké všestranné mikro francúzske nechty môžu byť. Jemné a studené farby pôsobia veľmi elegantne a robia z našich rúk skutočné pútadlá. Či už s matným alebo lesklým povrchom – vzhľad vždy vyzerá báječne a je ideálny do kancelárie.

Mikro francúzske nechty v modrej farbe pre farebný, ale jemný vzhľad

Mikro francúzsky nechtový trend nechtov Modrý nechtový trend

Modré nechty vo všetkých možných variáciách si v súčasnosti podmaňujú všetky sociálne siete a naše srdcia. Čo tak skombinovať dva nechtové trendy v jednom a rozhodnúť sa pre tieto krásne mikro francúzske nechty v modrej farbe. Či už v sýtej kráľovskej modrej alebo skôr v trendovej detskej modrej – aké nuansy si vyberiete, záleží len na vašom vlastnom vkuse a štýle. Nebojte sa hrať s rôznymi farbami a experimentovať so svojim vzhľadom. S mikro francúzskymi nechtami je dovolené všetko, čo sa vám páči!

Pastelové tipy Trend na nechty Mikro francúzske nechty Vzory nechtov na krátke nechty

Mikro francúzske nechty skvele fungujú na super krátkych aj o niečo dlhších nechtoch. Obzvlášť elegantne a romanticky vyzerá trend nechtov s obľúbenými nechtami v tvare mandlí. Ďalšou výhodou predĺženého tvaru nechtov je, že vaše prsty vyzerajú tenšie, ako v skutočnosti sú.

Trendy v zdobení nechtov French Nails pre krátke nechty 2021

Pozdvihnite svoje mikro francúzske nechty na novú úroveň tým, že sa rozhodnete pre kovové akcentové laky a konce nechtov nalakovali lesklým striebrom. Vzhľad dodáva extra nádych pôvabu a je ideálnou voľbou pre elegantnú manikúru na slávnostnú príležitosť.

Mikro francúzske nechty: Najkrajšie vzory na pohľad napodobňujúce na prvý pohľad!

Varianty francúzskych nechtov trendy v nechtoch na jar 2021

Minimalistický vzhľad s veľkým efektom: Micro French Nails v klasickom bielom variante

Lakovanie krátkych nechtov Mikro francúzske nechty Trend na nechty

Buďte kreatívne a namaľujte si tipy na nechty v dvoch kontrastných farbách

Micro French Nails trendové nechtové vzory na krátke nechty

Jemné perleťové ozdoby dodávajú vašej francúzskej manikúre nádych romantiky a elegancie

Krátke gélové nechty Micro French Nails trend

Čierne tipy na nechty sú ďalšou trendovou variantou mikro francúzskych nechtov

Trendy na nechty Micro French Nails 2021 lakovanie krátkych nechtov

Trend nechtov je dokonalým minimalistickým doplnkom vášho outfitu

Návrhy nechtov na krátke nechty Trend na nechty Micro French Nails 2021

Experimentujte s rôznymi farbami a odtieňmi, aby ste získali jedinečný vzhľad

Nápady na dizajn nechtov pre krátke nechty Trend nechtov Micro French French Nails

Alebo začnite kreatívne a namaľujte dve veľmi tenké biele čiary

Trendy nechtov na jar 2021 Micro francúzske nechty

Svetlomodré mikro francúzske nechty sú ako stvorené na teplé jarné dni

pastelové farebné tipy na nechty vzory na nechty krátke nechty mikro francúzske nechty trend na nechty