Dizajn nechtov

Dizajn nechtov na zimu – pletené nechty ako aktuálny trend lakov na nechty

Dizajn nechtov na zimu sivo-biele-zimné-vzory na nechty-pletené-nechty

Keď je chladné počasie, je lepšie zostať doma a obliecť si útulný pletený sveter. Presne populárny vzor teplých svetrov inšpiroval najnovší trend v dizajne nechtov v zime. Takzvané pletené nechty boli už v minulom roku totálnym hitom medzi trendmi v oblasti lakov na nechty a tento rok sa tešia rovnako veľkej obľube. Tento krásny Dizajn nechtov na zimu môžete ich skombinovať s akýmikoľvek farbami a motívmi a dokonca si sami vyrobiť kreatívne zimné nechty. Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi!

Pekný nechtový dizajn na zimu s pletenými nechtami

Dizajn nechtov na zimné úplety-nechty-snehové vločky-jemné-farby

Knit Nails sú elegantný zimný nechtový dizajn, v ktorom sú na nechtoch vykúzlené 3D vzory. Nakoniec nechty vyzerajú ako útulný sveter a majú tiež štruktúrovaný povrch. Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu je nechtový dizajn perfektným doplnkom k vášmu obľúbenému svetru v zime.

Ako urobiť pletené nechty ako nechtový dizajn na zimu

Dizajn nechtov na zimné pletené-nechty-laky na nechty-trendy-3d-vzor

Pletené nechty sa väčšinou vyrábajú s hrubým 3D gélovým lakom, aby boli aplikované motívy štruktúrované. Na získanie obľúbeného efektu sa používa takzvaný bodkovací nástroj alebo alternatívny nástroj s rovnakou funkciou. S ním je možné na nechty aplikovať elegantné vzory pletenia a vykúzliť krásne zimné nechtové vzory.

Trendy v lakovaní – pletené nechty s rôznymi efektmi

Dizajn nechtov na zimné pletenie vzor-trblietka-snehová vločka-drahokamu

S obľúbeným vzorom pletenia je možné na zimu vyrobiť rôzne vzory nechtov. Môžete sa rozhodnúť pre klasický vzor káblov, alebo si vybrať dizajn s vlnami, diamantmi, bodkami alebo pruhmi. Neexistujú žiadne obmedzenia. Existujú aj rôzne alternatívy pre konečný efekt úpravy nechtov. Či už je to matný alebo lesklý vrchný lak, rovnaké alebo rôzne farby vzoru, prízvuk nechtu alebo vzor pletenia na všetkých nechtoch – rozhodnutie je na vás.

Vytvorte si rôzne vzory pletenia sami

Dizajn nechtov na zimné pletené nechty-pletené-vzorové nechty

Zimné úpravy nechtov s pletenými nechtami je zvyčajne o niečo ťažšie urobiť sami, ale s trochou šikovnosti a pevnej ruky môžete dosiahnuť aj dobré výsledky. Zostavili sme tri pokyny pre rôzne vzory pletacích nechtov, ktoré môžete skopírovať.

DIY pletené nechty ako zimný nechtový dizajn – návod na diamantové vzory

nechtový dizajn-zimné-pletenie-nechty-urob si sám-návod

Diamanty sú v zime obľúbeným vzorom svetrov a krásne vyzerajú aj ako dizajn na nechty. Pred spustením vzoru by ste si mali nalakovať nechty na akúkoľvek farbu a nechať ich uschnúť. Teraz je možné vzor namaľovať. Na matnom podkladovom laku môžete vytvárať lesklé vzory a naopak. Vďaka tomu je vzor pletenia lepšie viditeľný.

Vytvorte si svoj vlastný dizajn nechtov na zimu s klasickým káblovým vzorom

nechtový dizajn-zima-lak na nechty-trendy-pletené-nechty-urob si sám

Vybraný vzor môžete tiež natrieť svetlejším odtieňom základnej farby zmiešaním základného náteru s bielym lakom na nechty. Káblový steh je obľúbenou voľbou pre útulné svetre aj pre pletené nechty v zime.

Vyrobte si matné 3D pletené nechty sami

Pokyny na výrobu nechtov-zima-3d-vzor-pletené-nechty-púder-kutilstvo

Pre káblový vzor s matným efektom môžete zmiešať lak na nechty s tuhnúcim práškom a použiť zmes na natieranie vzoru pletenia. Na ďalšie posilnenie účinku môžete na hotový dizajn nechtov na zimu použiť matný vrchný náter.

DIY jednoduchý dizajn nechtov na zimu v pletenom vzhľade

nechtový dizajn-zima-pletenie-vzor-urob si sám-návod

Pekný vzor pletenia si môžete vyrobiť aj sami jednoduchým lakom na nechty, ale 3D efekt sa stratí. V tomto prípade je nevyhnutné použiť pre vzor kontrastnú farbu, inak bude sotva viditeľný.

Zimný nechtový dizajn na Vianoce

nechtový design-zimné-vianočné-pletené-nechty-pletené-vzor-červeno-biele

Ak si chcete nechať na Vianoce vyrobiť tematický dizajn nechtov, potom je vzor pletenia perfektný. V kombinácii s vianočnými farbami, ako je červená, zelená a biela, sa dajú vykúzliť krásne vzory na nechty so vzormi pletenia. Nechty na ruke môžete dokonca zladiť so svojim obľúbeným vianočným svetrom a odzrkadliť tak vianočnú náladu.

Nápady na dizajn nechtov na Silvestra

nechtový dizajn-zima-silvestrovský večer-pazúriky-biele-trblietavé-kamienky

Na rozdiel od Vianoc sú na Silvestra vhodnejšie neutrálne farby v kombinácii s malou iskrou. Opäť sa môžete rozhodnúť pre pletené nechty, ale tiež zvážte niekoľko kamienkov alebo trblietok, aby bol dizajn nechtov očarujúci.

Dizajn nechtov na zimu v troch farbách

nechtový dizajn-zimné farby-3d-vzor-matný-vzhľad-dekorácia

Trendový dizajn nechtov na zimu je možné kombinovať s rôznymi farbami a vyzerá elegantne v každej farebnej kombinácii. Pre kreatívny dizajn môžete vzory vymaľovať viac ako jednou farbou. Na to sú vhodné rôzne nuansy tej istej farby, ako aj kontrastné tóny.

Rôzne vzory pletenia pre každý necht

nechtový dizajn-zimné-pletené-nechty-trend-nechty-ružové-tóny

Pokiaľ si prajete, môžete samozrejme všetky nechty nalakovať aj v pletenom prevedení. Ak si však nechtový dizajn robíte na zimu sami, mali by ste vziať do úvahy, že namaľovanie vzoru pletenia na každý necht trvá nejaký čas a je to skutočne precízna práca.

Nápadný vzor s kontrastnými farbami

nechtový dizajn-zimná-urob si sám-pletená-vzor-farba

Vyberte si pre vzor pletenia kontrastný odtieň, potom sa môžete uistiť, že váš nechtový dizajn na zimu okamžite upúta pozornosť. Svetlé vzory na tmavšom základnom plášti zvyčajne vyzerajú krajšie a lepšie odrážajú pletený efekt.

Obľúbený sveter ako inšpirácia pre dizajn nechtov na zimu

Vzor nechtu-zimná-kreatívna-myšlienka-pletený-vzor-kontrola

Ak je pre vás ťažké rozhodnúť sa pre vzor a farbu, ako inšpiráciu môžete použiť svoj obľúbený sveter. Vďaka ozdobám, ako sú perly, umelý sneh alebo malé kamienky, bude váš zimný dizajn nechtov ešte pôsobivejší.

Skombinujte aktuálne trendy v lakovaní nechtov

nechtový dizajn-zima-vzor-nechty-trendy-pletené-nechty-trblietky

Trendy v oblasti nechtov na nechty tejto zimy sú založené na sýtych farbách, grafických vzoroch a trblietavých prvkoch. Všetky tieto tendencie pre svoj zimný nechtový dizajn môžete skombinovať a nechty nalakovať ako skutočné pútače pozornosti.

Tmavo červená pre zimný dizajn nechtov

nechtový design-zima-červený-prízvuk-necht-3d-vzor-pletené-nechty

Tmavé tóny boli a zostanú obľúbeným trendom zimných lakov na nechty. Tmavočervené nechty pôsobia štýlovo a hodia sa na slávnostné príležitosti aj do bežného života. Vďaka 3D vzoru pletenia môžete urobiť červenú manikúru hravejšou tým, že zvýrazníte iba jednotlivé nechty.

Experimentujte s rôznymi vzormi pletenia

nechtový design-zimné-zimné-nechtové vzory-vzor-3d

Ak sa nemôžete rozhodnúť pre jeden 3D vzor, ​​môžete na nechtoch vyčarovať aj rôzne prevedenia. Navyše, dizajn by nemal byť vždy na prstenníku – prostredník a malíček sú rovnako krásne nápady na akcentové nechty.

Pletené nechty na krátke nechty

nechtový dizajn-zima-urob si sám-prízvuk-vzor na pletenie nechtov

V tejto sezóne sú elegantné krátke nechty jedným z aktuálnych trendov v oblasti nechtov. Prírodné nechty môžu byť tiež ozdobené jemnými motívmi, napríklad elegantným vzorom pletenia v nechtovom dizajne na zimu.

Elegantný nechtový dizajn na zimu

nechtový dizajn-zimné-vianočné-pletenie-vzor-snehové vločky

Pletené nechty sa krásne kombinujú s vianočnými motívmi, ako sú hviezdy a snehové vločky, a sú jedným z najobľúbenejších nechtových návrhov na zimu. Takýto dizajn nechtov dáva slávnostnú náladu a je dokonalým doplnkom vášho zimného šatníka.