DIY

Myšlienky a príslušenstvo Filofaxing, s ktorým si môžete navrhnúť vlastný kalendár schôdzok

príslušenstvo filofaxing tipy-nápady-začiatočníci-krúžok-kniha-dizajn-diár-diár-plánovač

Každý, kto rád často prehliada internet a hľadá nápady, ako to urobiť sám, už určite narazil na takzvaný filofaxing. Ale čo je filofax alebo filofaxing? Slovo je vlastne názov výrobcu organizátora. Medzitým však odkazuje aj na nezávislý návrh plánovačov schôdzok. Nezáleží na tom, akú značku organizátora na to použijete. Veľkosť diára pre scrapbooking si tiež zvolíte sami. A hoci by dizajn mal byť úplne podľa vašich pocitov a vkusu, filofaxing pre začiatočníkov je spojený s veľkým otáznikom. Z tohto dôvodu by sme vám chceli dať niekoľko nápadov Filofaxu a tipy, čo robiť Príslušenstvo pre filofaxing Môžete použiť na rámovanie.

Nakúpte a pohrajte si s príslušenstvom filofaxingu

brožúra

Existuje niekoľko možností, ako navrhnúť plánovač schôdzok. Cieľom je vytvoriť individuálny dizajn, ktorý by zodpovedal nášmu vkusu a trochu odrážal našu osobnosť. Okrem toho, že si môžete kúpiť príslušenstvo filofaxing, existujú aj skvelé nápady, ktoré si môžete vyrobiť sami pomocou jednoduchých materiálov. Praktické sú aj organizéry s integrovanými vreckami, do ktorých môžete na cestách odložiť rôzne doplnky. Tu je niekoľko nápadov na príslušenstvo, ktoré môžete použiť.

Vložky ako príslušenstvo filofaxingu – všetko pre filofaxing

príslušenstvo filofaxing delič-vložka-drotár-urob si sám-papier

Dôležitým doplnkom filofaxingu sú vložky alebo oddeľovače. Cieľom týchto je rozdeliť organizátora do rôznych kategórií alebo tém. To, kde presne v zásobníku sú pre Filofax použité oddeľovače, závisí od celkového dizajnu. Navrhnite rozvrh, napríklad v závislosti od sezóny ho môžete oddeliť od predchádzajúcej alebo nasledujúcej sezóny vložkou a pripraviť sa na ďalšiu. Vložky Filofax si môžete vyrobiť sami alebo na tlač použiť hotové. Je to úplne na vás.

Filofaxing pre začiatočníkov

príslušenstvo filofaxing rozdeľovač-nápady-kategórie-téma-drotárstvo-nápad

Pretože sa na navrhovanie obvykle používajú plánovače schôdzok s určitou veľkosťou, také príslušenstvo pre filofaxing pre tlač je zvyčajne prispôsobené týmto veľkostiam. Na ozdobenie kalendára filofaxov sa však môžete pohrať aj s veľkosťou vložiek. Oddeľovač pre Filofax môže byť teda aj menší ako stránky organizátora. Hotové dekorácie pre Filofax sú dobrou voľbou, najmä pre začiatočníkov.

Filofaxingové nápady – viac typov vkladov

príslušenstvo filofaxing predná strana-téma-veselé-farby-fotografie-obrázky

Organizátora môžete spustiť aj s titulnou stranou. Tento takzvaný informačný panel je takpovediac úvodom do vášho kalendára. Používajú sa obrázky alebo fotografie, ktoré vo všeobecnosti predstavujú tému denníka. Môžete si tiež vybrať neutrálny dizajn. Hlavná vec je, že vám úvodná stránka ako príslušenstvo filofaxingu navodí dobrú náladu.

Záložka ako rozdeľovač

filofaxingové príslušenstvo bookmark-diy-nápady-prsteň booklet-design

Záložky sú ďalším prvkom organizácie organizátora. Primárne sú určené na označenie aktuálneho dňa alebo aktuálneho týždňa v plánovači, aby ste ich našli jediným pohybom. Dizajn záložiek je možné vykonať nekonečne rôznymi spôsobmi. Toto príslušenstvo filofaxingu je opäť individuálnym prvkom, ktorému by ste mali venovať dostatok času. Koniec koncov, toto vidieť najčastejšie!

Vyrobte si Filofax sami – drobenie sa sponkami

príslušenstvo filofaxing dekorácia-nápady-plsť-zvieratá-kancelárske sponky-záložky-sova-líška-ježko

Tieto takzvané dnešné oddeľovače nemôžete navrhnúť len z papiera. Na tento účel sú vhodné aj kancelárske sponky. Napríklad na kancelárske sponky prilepte mašle alebo iné figúrky a označte nimi konkrétne strany. Tiež sa veľmi ľahko pracuje s plsťou. Môžete ho použiť na výrobu takýchto zvierat na príslušenstvo filofaxingu.

Filofaxovací kalendár pekne vyzdobený

príslušenstvo filofaxing dekoratívne figúrky-záložky-sponky-diy

Skvelé na týchto záložkách je, že ich je stále možné vidieť, aj keď je organizátor uzamknutý. Pretože motívy pozerajú zhora a tiež robia kalendár zvonku veľmi atraktívnym. Toto príslušenstvo pre filofaxing je možné pripevniť k hornej časti stránky, ale aj k boku. Pomocou nich označte rôzne kategórie a rýchlejšie ich vyhľadajte. Každý motív potom znamená konkrétnu stránku.

Sami si vytvarujte kancelárske sponky

filofaxing-príslušenstvo-kancelárske sponky-ohýbanie-dekorácia-tvar srdca-žltý

Sponky na papier však nemusia byť nevyhnutne použité v pôvodnej podobe. Tenký drôt môže byť nádherne ohnutý do akéhokoľvek iného tvaru, ako je toto sympatické srdce. Je tiež pekné, že spinky sú k dispozícii v rôznych farbách a dokonca aj so vzormi, takže príslušenstvo filofaxingu dodáva veľa jasných farieb..

Ozdobte washi páskou

filofaxing-príslušenstvo-washi-páska-vzory-motívy-jednoduchá-technológia-kalendár-dekorácia

Washi páska je v zásade lepiaca páska, ktorá je veľmi obľúbená pre ručné práce. Líši sa od bežnej lepiacej pásky v tom, že sa dá opäť ľahko odstrániť a je vybavená peknými vzormi a motívmi. Toto príslušenstvo filofaxingu umožňuje rýchly a ľahký návrh diárov.

DIY filofaxing – ručné práce s lepiacimi pásikmi

filofaxing-príslušenstvo-ručná práca-nápad-srdcia-washi-páska-dekorácia

S páskou washi ako filofaxovacím príslušenstvom môžete urobiť okraje strán pekné a nastaviť okraje. Je tiež perfektný na zaujímavé prilepenie fotografií alebo obrázkov do kalendára. Páska potom slúži ako pekný rám. Prilepte pásy rovnobežne alebo nepravidelne do knihy, vytvorte diagonálne vzory alebo vymyslite niečo veľmi individuálne.

Prívesok na zavesenie ako nápad na dekoráciu

filofaxing-príslušenstvo-vlajka-reťaz-urob si sám-priadza-washi-páska-jednoduché drotárstvo-návod

Táto vlajková reťaz je tiež veľmi originálna a môžete ju ľahko vyrobiť zo šnúrky a washi pásky. Niekoľko kúskov pásky sa jednoducho zabalí a šnúra sa omotá a zlepí. Potom do nich nakrájajte pomocou nožníc, aby získali hroty. Môžete tiež vystrihnúť trojuholníkový tvar. Z doplnkov filofaxingu ste už vytvorili peknú dekoráciu.

Samolepiace lepiace poznámky

filofaxing-doplnky-lepiace-poznámky-samolepiace-lepiace-lepiace-poznámky-farebné

Samolepky už nie sú také nudné, ako bývali. Sú k dispozícii v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach. To z nich robí samy o sebe peknú pastvu na oči. Môžete tiež veľmi rýchlo pracovať s poznámkami ako filofaxovacím príslušenstvom. Pretože je lepidlo už na mieste, jednoducho sa nalepia na požadované miesto. A keď už útržok papiera nepotrebujete, môžete ho opäť ľahko odstrániť bez toho, aby ste zničili papier na stránke.

Rýchly pomocník pre filofaxing

filofaxing-príslušenstvo-poznámkové bloky-praktické-papierovanie-diáre

Sú tiež užitočné, ak ste nespokojní s konkrétnym dizajnom a chcete ho skryť. S týmto filofaxovacím príslušenstvom môžete ľahko zakryť chyby a prerobiť ich týmto spôsobom. Ak chcete upozorniť na obzvlášť dôležité stretnutie, môžete to urobiť obzvlášť dobre pomocou lepiacich poznámok, pretože okamžite padnú do oka..

Filofaxing so samolepkou

filofaxing-doplnky-nápady-kancelárske sponky-samolepky-dekorácia-filofax-scrapbooking

Podceniť by sa nemali ani nálepky. So všetkým tým obrovským výberom rýchlo nájdete tie správne motívy pre svojho plánovača. Sem tam dajte tematické akcenty a urobte tak jednotlivé stránky ešte príjemnejšie a veselšie. Možno máte niekde od detstva ležiace také filofaxingové doplnky. Potom využite tie, ktoré sa vám spájajú s príjemnými spomienkami.

Pečiatka pre filofaxing

filofaxing-príslušenstvo-pečiatka-drotár-výroba-korok-zemiak-drevo-kaktus

Či už ide o veľké alebo mini pečiatky, sú perfektné na zdobenie Filofaxu a ľahko sa používajú. Môžete si kúpiť pečiatky ako príslušenstvo filofaxingu alebo si ich dokonca vyrobiť sami a použiť ich na navrhnutie akýchkoľvek stránok. Vložky môžu byť tiež ozdobené a zaujímavejšie. Podobné je to so šablónami. Čipkované obrúsky sú nádherné šablóny, pomocou ktorých môžete vytvárať zaujímavé vzory.

Ako funguje filofaxing – malé obálky

filofaxing-príslušenstvo-taška-praktické-drotárstvo-plánovač-design

Ak je filofaxing určený ako darček, môžete ho vybaviť malými obálkami, v ktorých sú ukryté akékoľvek správy, malé písmená alebo fotografie. Obálku je možné nalepiť na ľubovoľnú stranu alebo použiť ako rozdeľovač. Namiesto obálok sú malé tašky vhodné aj ako príslušenstvo filofaxingu.

Obálky s poznámkovým papierom

filofaxing-príslušenstvo-obálka-správa-nápady na darčeky-urob si sám-drotár-papierové srdcia

Hore vidíte predstavu o tom, ako môžete skladať listový papier pre obálku do zaujímavého tvaru srdca. Vďaka tomu budú vaše správy alebo poznámky obzvlášť zaujímavé. Na navrhovanie papiera alebo obálok môžete použiť akékoľvek príslušenstvo filofaxingu. Veľmi užitočné sú farebné perá, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách.

Navrhnite obálku plánovača

filofaxing-príslušenstvo-predná strana-dizajn-srdce-zlaté bodky-šablóna

Vonkajšia časť kalendára schôdzok môže byť tiež nádherne navrhnutá pomocou programu Edding. Je dôležité, aby ste skutočne používali pero odolné voči rozmazaniu. Alternatívne môžete kalendár prikryť papierom alebo látkou a potom ho označiť, namaľovať a nalepiť. Na srdce vyššie vám bude stačiť šablóna a zlatá fixka, pomocou ktorej môžete vytvárať bodky. Takmer čokoľvek, na čo si spomeniete, je vhodné ako príslušenstvo filofaxingu.