Diéta

Hubová diéta alebo ako známe osobnosti rýchlo a úspešne schudnú

hollywoodske huby hubové diétne šaláty a recepty na varenie

S týmto jednoduchým Hubová diéta Celebrity ako Kelly Osbourne a Katy Perry sa veľmi rýchlo dostali do špičkovej formy a radi nám o tom hovoria. Schudli pritom, na všetkých správnych miestach. Buďte pokojní – teraz je tajomstvo odhalené! Obe dievčatá prezradili, čo by sme mali vedieť o nádhernej hubovej diéte!

Schudnite pomocou hubovej diéty

hubová diéta medzi hviezdami-zdravé tipy na chudnutie

Hviezdy tvrdia, že tento výživový plán ukazuje výsledky iba za 14 dní. Krása tejto diéty spočíva v tom, že vám stiahne stehná, pás a brucho, ale prsia nechá na pokoji. Na to, aby ste mali správne výsledky, ich však budete potrebovať Hubová diéta Urobte to poriadne tuhé a nahraďte jedno jedlo denne hubovým. Najlepšie večeru.

Ako variť huby s nízkym obsahom kalórií?

Krájanie húb-varenie zdravých receptov na chudnutie

Podľa dietetičky Janet Jacksonovej sú huby súčasťou „super zeleniny“, ktorá má veľmi vysoký obsah bielkovín. Podporujú a podporujú funkciu gastrointestinálneho traktu a dodávajú vám pocit sýtosti. Potom už dlho nebudete hladní. Táto vlastnosť vás potom chráni pred tučným a vysokokalorickým jedlom.

Huby -zdravé recepty na diétu na chudnutie s hviezdami

Huby pozostávajú hlavne z vody, a preto majú veľmi nízky obsah kalórií: 100 g má cca. 10 – 30 kCal. Ale buď opatrný! To nie je prípad suchých húb – obsahujú okolo 200 a 250 kCal. Na 100 g.

huby jedlo-zelený šalát jarné recepty bez kalórií

Huby by sa museli kombinovať s inými ľahko stráviteľnými látkami. Môžu to byť napríklad zemiaky alebo šalát. Žalúdok nemusíme príliš zaťažovať. Museli by sme sa vyhnúť fazuli, zeleru a uhorkám.

recept na varené huby-s toastovými závitkami nápady na nízkokalorické raňajky

Huby sa v čínskej medicíne používajú už veľmi dlho. Pôsobia proti rakovine, cukrovke a chorobám krvných ciev. Niektorí hovoria, že potom Hubová diéta nielen, že by ste vyzerali krajšie, ale boli by ste v najlepšej forme aj fyzicky a psychicky. Z toho sa môžeme dostať iba pri pohľade na celebrity ako Kelly Osbourne a Katy Perry.

Katy Perry opäť v skvelej forme

katy perry tipy na chudnutie diétny plán s receptami na huby

Kelly Osbourne sa môže pochváliť elegantnou postavou

kelly osbourne chudnutie húb diéta výživa zdravá

Kelly Osbourne úspešne schudla s hubovou diétou

kelly osbourne nový outfit figúrka diéta s hubami