Diéta

Diéta Kate Middleton pre štíhlu líniu

Kate Middleton a jej diétne perlové náušnice

Manželka princa Williama, jednej z najdiskutovanejších dám v Anglicku, zapôsobila v mnohých ohľadoch. Nielen, že je štýlová a očarujúca, ale jej skvelá postava je neustála téma. Nielen pred vysnívanou svadbou, ale aj krátko po narodení prvého dieťaťa sa jej rýchlo podarilo zbaviť nadbytočných kíl a dostať sa opäť do formy. Som si istý, že patríš k ľuďom, ktorí sa čudujú, ako to dokázala. Odpoveď je v Diéta Kate Middletonovej, ktoré našla po vyskúšaní mnohých ďalších variantov. Ten by mal pozostávať predovšetkým zo surových potravín. A pozitívny efekt nie je evidentný len na pevnej a štíhlej postave. Ďalší prínos pre diétu Kate Middleton prináša so sebou žiarivú pokožku, ako aj zdravé nechty a lesklé vlasy. Tu je to, o čom je diéta Kate Middleton.

Diéta Kate Middletonovej

záhadný spôsob vašej vysnenej figúry

The Diéta Kate Middletonovej odborníkmi, ktorí odporúčajú vybrané jedlá a jedlá, pretože zaisťujú zdravie a krásu. Tvrdí, že diéta prináša skvelé výsledky. Skladá sa hlavne z ovocia, ako je melón, bobule goji, mandľové mlieko, tabboule šalát a studená polievka gazpacho. Vojvodkyňa používa na ochutenie šalátov olivový olej. Aby spestrila surovú zeleninu, kombinuje ju s rôznymi druhmi syrov alebo morských plodov, ktoré majú nízky obsah kalórií a iba malé množstvo škodlivých uhľohydrátov.

Obmedzte diétu Kate Middleton

Jedzte surovú zeleninu a ovocie

Ak by ste použili Diéta Kate Middletonovej Nezabudnite však, že napriek pozitívnym stránkam by ste to nemali preháňať. Predsa len, dlhodobá konzumácia surových potravín nerobí dobre každému. Zlým účinkom môžete predchádzať kombináciou surovej zeleniny alebo ovocia s dusenými alebo varenými výrobkami a konzumáciou polievok.

Hokej v Anglicku pre ženy

Navštívte fitness salón

Diéta Kate Middleton nie je jediné, čo prispieva k jej skvelej postave. Od prírody je veľmi atletická a bola kapitánkou hokejového tímu svojej univerzity. Päť až sedemkrát týždenne navštevuje aj svoj osobný fitness salón, kde jazdí na bicykli a trávi celkovo jednu hodinu. Za samotnú telocvičňu vďačí svojmu manželovi princovi Williamovi.

Cvičenia jogy-pomoc-k-vysnenej-postave

Cvičenia jogy

Ďalším dôvodom jej štíhlej postavy sú cvičenia jogy, ktoré cvičí pravidelne a ktoré zostavil jej osobný učiteľ jogy. Tieto cvičenia jej tiež pomohli pripraviť sa na pôrod. Pointa je teda v tom, že by ste mali kombinovať diétu Kate Middletonovej aj s cvičením. Môžete si vybrať šport, ktorý sa vám páči.

Paradajková polievka je tiež súčasťou stravy

a-šalát-nazývaný-tabuľa

Cocktail-Energizer-Trunk-by-Kate-Middleton

Kate-Middleton a jej diéta na poli