Dekorácie a oslavy

Občerstvenie na mrazenej párty – nápady na chutné jedlo na prstoch na tematickom večierku

Frozen Party Snacks cupcakes-torta-pops-ovocno-stolne ozdoby

Mnoho malých detí, a najmä dievčat, je z filmu „Frozen – totálne bezstarostný“ úplne nadšených a chcelo by si párty s týmto mottom na narodeniny alebo inú príležitosť. Na to, aby ste vytvorili dokonalú Frozen Party, absolútne potrebujete chutné jedlo na prstoch, ktoré je v súlade s témou. V tomto článku nájdete veľa dobrých nápadov Mrazené párty občerstvenie, že sa môžete pripraviť sami doma.

Večierkové občerstvenie na ľadovej kráľovnej vhodne ozdobte

Frozen Party Snacks finger food-cookies-snehová vločka-poleva

Rovnako ako dekorácia a obklad, aj jedlo na prstoch pre tematickú párty by malo byť čo najviac koordinované s témou. Na večierku s mottom Frozen môžu byť párty občerstvenie ozdobené dvoma spôsobmi. Na jednej strane môžu byť rôzne sladkosti ozdobené ako snehové vločky alebo iné zimné motívy. Na druhej strane, najobľúbenejšie filmové postavy môžete použiť ako motív na ozdobu občerstvenia. Nasledujú zábavné nápady na párty občerstvenie s ľadovou kráľovnou s rôznymi motívmi.

Mrazené párty občerstvenie s filmovými postavami

Frozen Party Snacks snehuliak-olaf-cupcakes-poleva-nápad

Hlavnými postavami animovaného filmu sú sestry Elsa a Anna. S figúrkami z plastu alebo papiera môžete týmito dvoma a ďalšími figúrkami ozdobiť všetky druhy dezertov. Ak však chcete večierkové občerstvenie pripraviť iba z jedlých surovín, večierkové jedlo si najľahšie pripravíte pomocou tváre snehuliaka Olafa.

Postavte si snehuliaka sami z večierkového občerstvenia

Frozen Party Snacks snehuliak-vyrob si-marshmallow

Zábavný nápad pre Frozen Party Snacks by bolo dať do misiek rôzne občerstvenie, ktoré by deti mohli použiť na stavbu snehuliaka sami. Táto myšlienka sa hodí k populárnej piesni z filmu „Chcete postaviť snehuliaka“ a určite si ju obľúbia tí najmenší. Zodpovedajúce občerstvenie, ktoré na to môžete použiť, sú marshmallows, čokoládové lupienky, praclíky a malé oranžové cukríky.

Mrazené párty občerstvenie v pohári – roztopený snehuliak

Frozen Party Snacks sklovito roztavený-snehuliaci-jogurt

S vanilkovým jogurtom, čokoládovými lupienkami a cukrovými očami môžete ako roztopení snehuliaci vytvoriť v pohári chuťovky. Ako povedal Olaf: „Niektorí ľudia pre nich stoja za to, aby sa roztopili“, rovnako ako hostia Frozen Party.

Zdravé občerstvenie na párty – snehuliak Olaf vyrobený z banánov

ľadová kráľovná-párty-občerstvenie-ovocie-snehuliaci-banán-čokoládové kvapky

Ak chcete pre deti pripraviť zdravé párty občerstvenie, snehuliakov môžete pripraviť z plátkov banánu namiesto marshmallow alebo iných sladkostí. Aby ste to urobili, mali by ste banány nakrájať na hrubé plátky a na stopku prilepiť tri plátky. Plátky banánu opäť ozdobte čokoládovými luskami a tyčinkami preclíky a zdravé snehuliaky sú hotové.

Tematické mrazené párty občerstvenie – nos Olafa

ľadová kráľovná-večierok-občerstvenie-zdravé-dieťa-mrkva-kyslá smotana-tematická párty

Ak hľadáte párty občerstvenie, ktoré je zdravé a zábavné zároveň, tak ste ho našli tu. Malé mrkvy s kyslou smotanou pripomínajú Olafov nos a sú zdravou alternatívou k bežnému večierku.

Mrazené srdcia ako párty občerstvenie

ľadová kráľovná-párty-občerstvenie-ovocie-jahody-smotana-mrazené-srdiečka

Ak by ste chceli pridať do menu na Frozen Party nejaké čerstvé ovocie, jahody môžete navrhnúť ako „mrazené srdcia“ a podávať ich ako sladké párty občerstvenie. Jahody majú väčšinou tvar srdca a trochou krému alebo roztopenej bielej čokolády vznikne mrazený efekt.

Elsa prútik ako párty občerstvenie

ľadová kráľovná-večierok-občerstvenie-prstové jedlo-soľné tyčinky-čokoládová poleva-posypanie cukrom

Ďalším dobrým nápadom na občerstvenie na párty ľadovej kráľovnej sú tieto Elsa prútiky s lahodnou polevou. Môžu byť ľahko vyrobené z tyčiniek praclíku, bielej čokolády alebo akejkoľvek inej posýpky a cukru. Polovicu tyčinky praclíku jednoducho namočte do polevy a stočte do posýpky podľa vlastného výberu.

Kreatívne a jednoduché mrazené párty občerstvenie

ľadová kráľovná-párty-občerstvenie s tematikou večierku-sven-sobie-parohy-soľné tyčinky

Aj keď sú hlavné postavy filmu pre Frozen Party najdôležitejšie, nemali by ste zanedbávať ani vedľajšie postavy. So znakom „Svenove parohy“ vedľa jednoduchých praclíkových tyčiniek budú medzi deťmi určite nápadnejšie.

Sladké párty občerstvenie na tematickú párty Frozen

ľadová kráľovná-párty-občerstvenie-modré-cukríky-ovocné želé-zmrzlina

Aby ste zaistili, že večierkové jedlo bude úplne v súlade s témou, pripravte večierok pre každú hlavnú filmovú postavu. Modré alebo biele lízanky alebo ovocné žuvačky môžete nazvať „The Ice Cream from Kristoff“ a využiť tak jeho figúru na večierku.

Jednoduché nápady na párty občerstvenie z ľadovej kráľovnej

párty s ľadovou kráľovnou-večierok-jednoducho-marshmallow-snehové gule

Večierkové občerstvenie a finger food na večierku ľadovej kráľovnej by nemalo byť zložité a prípravne náročné. S trochou kreativity môžete z iných jednoduchých pochutín, napríklad z marshmallow, urobiť tematické sladkosti.

Mrazené prstové jedlo – pripravte lahodné snehové gule

ľadová kráľovná-párty-občerstvenie-prstové jedlo-snehové gule-pečivo-práškový cukor

V práškovom cukre môžete stočiť dezerty v tvare gule, ako sú rôzne pečivo alebo pralinky, a premeniť ich na snehové gule z filmu „Frozen“. Domáce kokosové guľky sú na to ako stvorené.

Ozdobte cupcakes vhodne pre Frozen Party

ľadová kráľovná-párty-občerstvenie-košíčky-poleva-modro-cukrové perly

Ak ste sa rozhodli pre celosvetovo obľúbené cupcakes ako párty občerstvenie, potom by ste mali myslieť na vhodnú ozdobu. Farby, ktoré sa najlepšie hodia k téme ľadovej kráľovnej, sú biela a modrá. Polevu môžete napríklad zafarbiť modrým potravinárskym farbivom alebo bielu polevu ozdobiť modrými snehovými vločkami a cukrovými perlami.

Frozen Party Snacks – snehová vločka vyrobená z košíčkov

ľadová kráľovná-párty-občerstvenie-košíčky-modrá-poleva-snehová vločka

Ak sa vám nechce chystať tortu na Frozen Party alebo na to práve nemáte čas, môžete si namiesto toho upiecť košíčky zo snehových vločiek. Môžete si dokonca vyrobiť veľkú snehovú vločku z niekoľkých košíčkov a použiť ju ako náhradu za koláč.

Sladké párty občerstvenie s polevou

ľadová kráľovná-večierok-občerstvenie-koláč-puk-ryžové koláče-glazúra-tematická párty

Pri príprave finger food na detskú párty by ste mali dbať na pestrosť, pretože tí najmenší majú na jedlo veľa preferencií. Rovnakou polevou môžete ozdobiť rôzne sladké párty občerstvenie na tematickú párty Frozen, aby mali deti väčší výber.

Ozdobte cookies pre tematickú párty Frozen

ľadová kráľovná-párty-občerstvenie-sušienky-vločka-dekorácia-prstové jedlo

Jednou z najobľúbenejších večierkových pochúťok sú určite sušienky. Môžu byť ozdobené rôznymi spôsobmi, a preto sú vhodné pre každú tematickú párty. Ako občerstvenie na párty pre kráľovnú ľadu môžete sušienky ozdobiť ako snehové vločky, snehuliaky alebo dokonca soby.

Mrazené sladkosti – pralinky s bielou čokoládou

Ice-queen-party-snacky-finger-food-pralinky-biela-čokoláda

Lahodné pralinky je možné pripraviť z bielej polevy ako sladké večierkové občerstvenie. Sférické čokolády môžu byť navrhnuté ako snehové gule a v tvare srdca ako malé „mrazené“ srdiečka. Kto má rád, môže pralinky ozdobiť trochou modrého ozdobného cukru.

Mrazené párty občerstvenie s marshmallow

ľadová kráľovná-večierok-občerstvenie-prstové jedlo-marshmallow-tyčinka-poleva

Marshmallow sú perfektné ako občerstvenie na párty pre kráľovnú ľadu, pretože sú biele a pripomínajú sneh. Aby boli jednoduché marshmallow pútavejšie a napríklad „mrazené“, môžete ich namočiť do modrej polevy a podávať na stonkách ako predjedlá.

Bufet s mrazenými prstami s nápismi

ľadová kráľovná-večierok-občerstvenie-bufet-znaky-zaujímavé-mená

Skvelým nápadom na tematickú párty Frozen by bolo vytvoriť bufet pre jedlo a nápoje a opísať ich vtipnými znakmi s filmovými postavami. Deti teda môžu byť radi, že vyskúšali Svenovu mrkvu alebo Elsinu sople.