Dekorácie a oslavy

Jednotlivé pozvánky vs. Messenger & Co. – ktorá z nich má viac štýlu?

Pozvánky svadobná lepenka-vintage-vkus

Plánuje sa svadba alebo sa čoskoro budú oslavovať veľké narodeniny. Teraz sú pozvánky splatné. Dobre prepojení, v dnešnej dobe sú všetci hostia online a kedykoľvek k dispozícii – ale pocit z odoslania pozvánky týmto spôsobom často nie je pozitívny!

Osobný sa týmto spôsobom rýchlo stráca, a preto sú pozvánky vytlačené na jemnom papieri s brilantnými farbami stále veľmi obľúbené..

Rýchlo napísané a rýchlo zabudnuté

Pozvanie cez Twitter je maximálne osobné, maximálne 140 znakov. Fotografia nevesty a ženícha alebo narodeninového dieťaťa je priložená k pozvánke prostredníctvom Facebooku a miesto osláv je odoslané prostredníctvom Google Maps. Tieto pozvánky sú rýchlo napísané, ale tiež rýchlo kliknuté. Prostredníctvom programu Messenger dostávame každý deň nespočetné množstvo upozornení & Co., aby sa mohli stratiť aj správy.

Zabodujte so správnym dizajnom pozvánok

pozvánky-svadba-individuálny-dizajn-červená-stuha-biela

Pozvánky vyrobené z kvalitnej lepenky nielenže pôsobia príjemne na dotyk, ale poskytujú, napr. Upnuté za zrkadlom, vopred spomienka a spätne pekný suvenír na oslavu.

osobné pozvánky na každú príležitosť

pozvánka-narodeniny-40-dizajn-kvety

Aby tomu tak bolo, mala by sa osobitná pozornosť venovať dizajnu. Čím individuálnejšie budú karty navrhnuté tak, aby sa hodili na príležitosť, tým viac si ich príjemca užije.

Pozvánky k narodeninám-50-muž-štýlové-čierno-biele

Nie každý má možnosť navrhnúť takéto karty sám pomocou grafického programu a profesionálne ich vytlačiť. Niekedy jednoducho chýba kreativita. Pomôcť môžu online tlačiarne. Mnoho dodávateľov poskytuje nástroje a šablóny, s ktorými karty na mieru môžu byť navrhnuté a vytlačené pre každú príležitosť. Tento proces, od návrhu až po doručenie hotových kariet k vám domov, je zvyčajne rýchly a nekomplikovaný a ponecháva vám viac času na prípravy..

detská sprcha-vlastná-tlač-pozvánky-karty

Môžete dokonca začleniť svoje vlastné obrázky a dodať karte obzvlášť individuálny nádych. Novorodenec na rodnom liste, nevesta a ženích na svadobnom oznámení alebo narodeninové dieťa na narodeninovom lístku vždy vyjadrujú jedinečnosť. Formát sa však môže tiež líšiť a nemusí vždy zodpovedať štandardu.

pozvánka-narodenie dieťaťa-individuálna fotografia

Tip:

Ak má príležitosť špeciálne motto, malo by sa to prejaviť aj v ponuke. Môže sa tiež ujať farebný motív svadby alebo sa môžu ukázať koníčky pozývajúcich ľudí. Dá sa zachytiť aj nálada. Ak sa večierok koná v lete v kaviarni pri jazere, námorná karta v odtieňoch modrej vyvoláva u príjemcu očakávanie.

Pozvánka-narodeniny-40-tému-party-muž-vip-karta

pozvánky k narodeninám-akvarel-efekt-dizajn-modrá

Ale nielen zodpovedajúce pozvánky dopĺňajú celkový koncept oslavy. Okrem toho existuje mnoho ďalších spôsobov, ako vytvoriť červené vlákno pomocou Papetierie. Patria sem napríklad lístky na miesto a jedálne lístky, dokonca aj etikety na fľaše a koordinované knihy návštev.

pozvánka-narodeniny-30-karta-papier-dizajn-lampáš

pozvánka-etiketa na víno-menu-karta-svadba

Okrem toho by hosťom malo byť poskytnutých čo najviac informácií. Okrem dátumu, času a miesta to môže zahŕňať aj informácie o obliekaní, nápady na darčeky a návrhy hotelov pre externých hostí..

Ponuka a možnosti sú rozmanité. Najdôležitejšie je zostať verný svojmu štýlu. Pomocou šablón návrhu je možné ušetriť možnosť použitia vlastných obrázkov a rýchle dodacie lehoty, čas a nervy. Ak chcete byť v bezpečí, opýtajte sa vopred zodpovedajúce vzorové balíky poslať.

Obrazové práva: Carino karty