Bývať

Renovácia domu – 17 projektových návrhov pred a po

Zrekonštruujte byt -pred-po-modernej-kuchyni-šedo-bielej-lesklej-sedačke-okne

Starý nábytok, nudné farby, žiadny funkčný dizajn miestnosti, ležiace náradie kvôli nedostatku úložného priestoru môže byť niekedy nepríjemné. Jedna vec sa stane neznesiteľnou a vy sa rozhodnete – o redizajn sa oplatí usilovať. Pred vami Zrekonštruovať byt, získajte inšpiráciu, ktorá vám odhalí šikovné riešenia a pôsobivé zmeny v interiéri.

Rekonštrukcia bytu – obrázky pred a po

Zrekonštruujte byt-pred kuchyňou-malé okno-čierno-biele

Príklady pred a po ilustrujú, ako sa miestnosti dajú zmeniť, pomocou dobrých, konštruktívnych nápadov a niekoľkých jednoduchých krokov. Vhodne použité farby, povrchy, podlahy a funkčný nábytok očaria každé priestranné prostredie. Uzavreté priestory pôsobia priestrannejšie, pochmúrnejšie – pozitívnejšie a v tom istom obytnom priestore konečne nájdete priestor pre všetko, čo treba uložiť. Nie je tu zahrnutá žiadna mágia a podvod, iba chytré plánovanie miestnosti a kombinácia správneho nábytku.

* Dizajnový projekt od All Design

Renovácia domu – 17 projektov moderného dizajnu

Zrekonštruujte byt-pred-po-jedáleň-minimalistický-bielo-sivý

Chcete v byte minimalistický dizajn interiéru, ktorý zodpovedá priemernému rozloženiu miestnosti a izby nie sú také priestranné, ako by ste chceli. Náš tip: presvetlite miestnosť a pomôže biela farba.

Zrekonštruovaný byt – moderná kuchyňa – obývačka

Zrekonštruujte byt -pred-po-kuchyni-obývačke-minimalistickej-modernej-šedo-bielej

Použite jasnú bielu farbu v každej oblasti a rozhodnite sa pre jednoduchý nábytok s jasným, lineárnym dizajnovým jazykom. Aby vám neunikla útulná atmosféra, nastavte akcenty vo vzhľade dreva – podlahy alebo laminát zo skutočného dreva, moderný drevený nábytok, ale iba niekoľko.

* Dizajnový projekt Kasia Orwat

Pred / po kuchyňa s jedálenským kútom

Zrekonštruujte byt -pred-po-kuchyni-modernom-minimalistickom-čierno-bielom

Dávajte pozor na svetlo v uzavretých priestoroch. Biela farba a reflexné povrchy čisté od detailov neumožňujú stratu svetla. Náš tip: používajte tmavšie farby horizontálne a vyhýbajte sa vertikálnym tmavým povrchom.

* Dizajnový projekt Dziurdzia Projekt

Zrekonštruujte byt – prerobte podkrovie na moderné podkrovie

byt-renovovať-pred-po-povalu-drevené trámy-drevené trámy-škandinávsky

Horné poschodie je často zanedbávané a vôbec sa nevyužíva, ale v určitom okamihu bude miestnosť stále potrebná. Apartmán na najvyššom poschodí má svoje kúzlo a môže byť navrhnutý individuálne. V prvom rade by ste mali myslieť na rozumnú izoláciu a ak nie sú okná, naplánujte si ich vopred.

* Projektový projekt od Superpozycja Architekci

Zrekonštruovaný byt – kuchyňa v čiernobielom prevedení 

byt-renovovať-pred-po-kuchyni-čierno-bielo-modernom

Každá gazdinka chce skutočne veľkú kuchyňu s kuchynským ostrovčekom a dostatočný úložný priestor na všetky kuchynské doplnky a náčinie. To však môže byť skutočná výzva, keď sa blíži renovácia. Architektonické podmienky, ako aj vodné prípojky a kanalizácia môžu predstavovať nebezpečenstvo zakopnutia, pretože by sa s nimi malo počítať.

* Dizajnový projekt Kliff Design

Renovácia malej, predĺženej obývačky – pred a po fotografiách

byt-renovovaný-pred-po-obývačke-sivo-svetlo pastelových farbách

V mnohých bytových domoch izby nespĺňajú naše očakávania, ale s trochou kreativity môžete vyčarovať skutočne moderné prostredie. Svetlé pastelové farby poskytujú svieži nádych a uvoľnenú atmosféru. Náš tip: zaobídete sa bez nábytku od podlahy po strop, ako sú nástenné jednotky a police do knižnice. Tieto vizuálne zaberajú priestor.

* Dizajnový projekt Pracowniapolka

Renovácia bytu – interiérový dizajn v škandinávskom štýle

zrekonštruovaný byt-pred-po-spálni-sivá-biela-skriňa-kreslo

V škandinávskom štýle života sa kladie dôraz na svetlo. V žiadnom prípade by nemal byť stratený alebo absorbovaný tmavým nábytkom. Všetko v bielom a možno to, čo akcenty v sivých, sviežich zelených rastlinách, prináša rozmanitosť a individuálnu charizmu.

Renovácia bytu – zrekonštruujte spálne v minimalistickom štýle

byt-renovovať-pred-po-spálni-šedo-bielo-minimalistický

Malá spálňa je najlepšie navrhnutá minimalistickým spôsobom. Jednotná farba steny a stropu, na bielo natreté parkety a sivý bytový textil vytvárajú jednotný dizajn miestnosti. Náš tip: vymeňte úchytky skrinky za funkciu zatvárania na otváranie dverí skrinky. Jednoduché čelo skrinky pôsobia ako holé steny a vytvárajú pocit priestoru.

* Projekt dizajnu Archideck

Zrekonštruovať byt – prerobiť malú mládežnícku izbu

byt-renovovať-pred-po-spálni-nezmrazený-stena-farba-žltkastá

Najmenšia izba je často vhodná do spálne alebo detskej izby a po rozložení postele, dvojlôžkovej alebo jednolôžkovej, nezostáva veľa miesta. Náš tip: nepoužívajte lacný hotový nábytok a nechajte si vyrobiť nábytok na mieru.

Zariaďte stiesnený priestor nábytkom vyrobeným na mieru

byt-renovovať-pred-po-spálni-izbe-mládeže-biela-vysoký lesk

Nábytok vyrobený na mieru presne zapadá do miestnosti, pre ktorú bol vyrobený, má jednotný vzhľad a optimálne využíva každý výklenok a voľné miesto. Vstavanú skriňu a police do výklenku nad posteľ, ktoré tam presne zapadajú, môže vyrobiť iba odborník.

* Dizajnový projekt Czysta Forma

Zrenovovaný byt – moderná izba pre mládež s akcentmi v oranžovej farbe

byt-zrekonštruovať-pred-po-detská izba-izba pre mládež-bielo-oranžové-akcenty

Po určitom veku už majú deti nároky na dizajn a zariadenie detskej izby, ale aj záľuby a obľúbené motívy. V tínedžerskom veku sa detská ríša zmení na izbu pre mládež. Je dôležité rozhodnúť sa pre funkčné kusy nábytku s jednoduchým, ale praktickým dizajnom, a akcentovať pre menší nábytok alebo bytový textil.

* Dizajnový projekt spoločnosti Meble VOX

Zrekonštruovať byt – detskú izbu pre dvoch

byt-renovovať-pred-po-detskej izbe-stena-farba-žltkastá-tapeta-batoľa

Vyhnite sa tematickým tapetám a nábytku, ktoré pre dospelé dieťa pôsobia po niekoľkých rokoch neatraktívne. Náš tip: Sedacie vaky a pufy sú úžasne vhodné ako multifunkčné malé kusy nábytku, ktoré je možné využiť aj v praxi.

Optimalizujte priestor v detskej izbe a urobte ho veselým

byt-zrekonštruovať-pred-po-detská izba-podkrovná posteľ-biela-hravá

Hravé akcenty spojené s koníčkami detí slúžia ako zvýraznenie, ale môžu sa veľmi rýchlo zmeniť. Využite to šikovne a pri kúpe zvážte, ako a kedy ho odstrániť.

* Dizajnový projekt od Tutaj Concept

Renovácia toalety pre hostí – moderná, svieža, s farbami

byt-renovovať-pred-po-toalete-foto-tapete-farebnom-dizajnovom obklade

Predtým bola kúpeľňa položená s bielymi alebo modrými dlaždicami a bola príliš úzka. Vlhké miestnosti sa v poslednej dobe zväčšili a používa sa tu široká škála materiálov. Vzory, ozdoby, farby a dokonca aj fototapety v modernom kúpeľňovom dizajne už nie sú tabu. Buďte odvážni a pri rekonštrukcii kúpeľne použite hravé prvky.

* Dizajnový projekt Ale Design

Renovácia malej kúpeľne – obrázky predtým

byt-zrekonštruovať-pred-po-kúpeľňa-stará-malá-vaňa

Stiesnená kúpeľňa s niekoľkými výklenkami a viditeľným drenážnym potrubím nie je lákavým obrázkom. Chaoticky umiestnené riady a inštalatérske práce pôsobia chaoticky. Skombinujte dve farby, ktoré pôsobia harmonicky vedľa seba.

Urobte malú kúpeľňu štýlovou – kombinujte bielu a drevo

byt-renovovať-pred-po-kúpeľni-biele-drevené umývadlo

Tieto dve farby použite na celé povrchy alebo steny a uprednostňujte reflexné povrchy pre obklady a kúpeľňový nábytok. Vysoký lesk, sklo a zrkadlá odrážajú svetlo a vytvárajú optické klamy do väčších priestorov.

* Dizajnový projekt Bluecat Studio

Prerobte svetlú kúpeľňu v pastelových farbách

byt-rekonštrukcia-pred-po-kúpeľňa-malá-vaňa-svetlo modrá

Zrekonštruujte a osviežte malú kúpeľňu s vaňou. Moderná interpretácia bieleho a modrého dizajnu s farbou na steny a dlaždicami za obmedzený rozpočet.

* Dizajnový projekt Studio Monocco

Redizajn modernej kúpeľne – nepriame osvetlenie a kombinácia materiálov

byt-renovovať-pred-po-kúpeľni-moderné-nepriame-osvetlenie

Nepriame osvetlenie je trendové a dokáže dosiahnuť skutočné zázraky, najmä v obmedzených priestoroch. Na predĺžené dizajnové prvky v kúpeľni dajte svetelné pruhy – vaňu, márnosť alebo skriňu. Odporúča sa vybrať aspoň jeden reflexný povrch, ktorý krásne odráža jemné svetlo.

* Dizajnový projekt od Abo Studio

Rekonštrukcia bytu – malý Nad v minimalistickom štýle

byt-renovovať-pred-po-kúpeľni-čierno-bielo-minimalistický

Hrajte bezpečne a navrhnite malú kúpeľňu čiernobielo. Extravagantný efekt má podlahová krytina v čiernej farbe a možno neobvyklý dizajn steny – napríklad slínková tehlová stena..

* Dizajnový projekt Dziurdzia Projekt

Kúpeľňu navrhnite moderne – v bielej farbe a v dreve

byt-renovovať-pred-po-kúpeľni-biela-vaňa-vaňa-malá

Ak máte malú kúpeľňu, ale nechcete sa zaobísť bez vane, integrujte takú, ktorú je možné použiť pri sedení a nezaberá toľko miesta. Náš tip: používajte úzky sanitárny nábytok a používajte iba svetlé farby, najlepšie biele.

Rekonštrukcia bytu – plánovanie úložného priestoru v malej kúpeľni

byt-renovovať-pred-po-kúpeľni-malé-biele-umývadlo

Aj v tej najmenšej kúpeľni by mal byť úložný priestor na užitočné príslušenstvo. Tehlový úložný priestor a priestorovo úsporné vstavané skrine so sklenenými prednými časťami sú skutočne užitočné a vizuálne zúžia stiesnený priestor..

* Dizajnový projekt od A1 Studio

Rekonštrukcia bytu – optimalizácia priestoru v malej kúpeľni

byt-renovovať-pred-po-kúpeľni-moderné-sklenené-nástenné-osvetlenie

Malá kúpeľňa sa ešte zmenší, ak si tam musí nájsť miesto aj práčka. Potom by ste mali mokrú miestnosť naplánovať naozaj šikovne. Náš tip: rozdeľte dostupný priestor na oblasti, ktoré sa nachádzajú pod spoločným priestorom alebo nad ním. Vedľa práčky sú v pláne také veľké vstavané skrine, ako aj umývadlo. Zrkadlová skrinka by sa v hornej časti skutočne hodila.

* Dizajnový projekt od All Design

Zrekonštruujte svoj byt – obnovte svoju kúpeľňu a urobte ju modernou

byt-renovovať-pred-po-kúpeľni-biela-moderná-dlažba

* Dizajnový projekt Interio Desi Paracownia Projektowa

Zrekonštruovaný byt – chodba v škandinávskom štýle

byt-renovovať-pred-po-sále-žiarivo-biele-minimalistické-moderné

Neporiadok väčšinou začína priamo vo vstupnom priestore. Prekrývajúca sa šatňa, veľa topánok, obrázkov a nepoužitých doplnkov zužujú chodbu a byt z predných dverí nepôsobí príjemne. Náš tip: nechajte si postaviť vstavanú skriňu s posuvnými dverami alebo so zrkadlovými predkami na mieru, aby sa zmestila priamo do vašej chodby a zmestila sa do nej všetko, čo je užitočné.