Bižutéria

Nový golier Louis Vuitton pre perfektný outfit

louis vuitton golier palladium

Nevyhnutnosťou sú výrazné náhrdelníky, ktoré upútajú pozornosť ostatných. Ale nejako sa stanú nudnými. Možno je to tým, že sa stále viac podobajú. Alebo pretože, bez ohľadu na to, koľko máte trblietavých náhrdelníkov, v určitom okamihu je to ako nosiť tretíkrát za sebou ten istý sveter. O to lepšie, že Louis Vuitton ponúka nový model. Ten vyrobený z paládia Golier Louis Vuitton dá sa zapnúť vpredu a zvádza vás to k likvidácii každého druhého náhrdelníka.

Zlatý golier Louis Vuitton

 Obojok Louis Vuitton namiesto náhrdelníka zlatý

Golier Peter Pan má zapínanie na pánt a na prednej strane monogram Louis Vuitton. Ide o obnovu jesenno-zimnej kolekcie z rokov 2011/2012 a robí každý outfit dokonalým a púta pozornosť. Ak teda chcete svoj styling doplniť niečím iným, môžete tak urobiť pomocou nových šperkov od luxusného návrhára.

náušnice louis vuitton so zlatým golierom

Modely sú ponúkané v rôznych verziách. Na jednej strane máte na výber medzi vizuálne jednoduchším dizajnom, ktorý je okrem iného ponúkaný v zlatej, striebornej a farbe pokožky. Na druhej strane existuje aj ozdobnejší model, ktorý sa perfektne hodí k extravagantnému outfitu.

zlatá vitrína obojok Louis Vuitton

Či už v každodennom živote, v práci alebo na oficiálnom pracovnom obede, šperky doplnia každý štýl a obzvlášť dobre zvýraznia váš outfit. Môžete ich tiež skombinovať s akýmkoľvek iným druhom šperkov. Oblečte sa do náhrdelníkov a potom pridajte jeden z trendových vzorov golierov. Skombinujte so zodpovedajúcimi náušnicami alebo náramkami a uistite sa, že vás všetci sledujú.

Louis Vuitton obojok zlatý lv plavba 2012

Obojky Louis Vuitton môžu slúžiť nielen ako náhrada vrchov bez goliera. Aj keď už má vaša blúzka, bunda alebo top golier, ľahko ju skombinujete s luxusným šperkom. Ak si ceníte trendové outfity s nádychom luxusu, s modelom z tejto kolekcie nič nepokazíte.

Louis vuitton obojok zlatá arizonská múza