Bižutéria

Dizajn šperkov inšpirovaný mapami miest najznámejších miest sveta

šperk dizajn mapa mesta náhrdelník jemný jemný zlatý filigrán

Niektorí návrhári nachádzajú inšpiráciu v prírode, iní transformujú svoje dojmy zo života vo veľkomeste na umelecké diela. Mladá návrhárka Talia Sari, ktorá je povolaním priemyselná dizajnérka, v súčasnosti pracuje na šperkoch. Podrobné plány veľkých miest ako New York, Paríž, Barcelona a ďalších slúžia ako zdroj inšpirácie pre jej náhrdelníky, brošne, prstene a iné. Takto talentovaný dizajnér mimoriadne esteticky a efektívne skombinoval priemysel a dizajn šperkov.

Dizajn šperkov inšpirovaný mapami mesta

šperk dizajn mapa mesta minimalistická filigránska zbierka šperkov

Šperky z kolekcie Talia Sari sa vyznačujú svojim minimalistickým dizajnom a geometrickými tvarmi. Každý reťazec, prívesok alebo prsteň je presnou reprezentáciou sektora mapy mesta. Komplikovaná lineárna štruktúra, ktorú má graficky znázornená mapa mesta, má obzvlášť jemný a delikátny efekt ako dizajn šperku. Šperky sú k dispozícii v dvoch verziách: s matným zlatým alebo strieborným povrchom.

Šperkový dizajn ako kúsok vášho obľúbeného mesta, ktorý máte vždy so sebou

šperk dizajn mapa mesta zlatá strieborná

Šperky Talia Sari sú primárne zamerané na ľudí, ktorí uprednostňujú určité veľké mesto. Môže to byť miesto ich narodenia alebo mesto, kde vyrastali. Pre ostatných je milou spomienkou náhrdelník s fragmentom z mapy mesta, ktorý nedávno navštívili. Ak chcete konkrétne mesto, ktoré ešte nie je k dispozícii ako prívesok, prsteň alebo brošňu, je možné ho na požiadanie vyrobiť na mieru.

šperk dizajn mapa mesta reťazec filigránsky variant strieborná zlatá

Vďaka dokonalému matnému povrchu a jednoduchému vzhľadu návrhov šperkov Talia sari pôsobia súčasne a mimoriadne štýlovo. Navyše sa dajú vkusne kombinovať s inými minimalistickými šperkami, ktoré už vlastníte. Estetické šperky sú vhodné ako každodenné doplnky, tak aj na špeciálne príležitosti. V každom prípade vyzerajú najlepšie na elegantnom oblečení a štýlový vzhľad je zaručený.

dizajn šperkov mapa mesta brošňa minimalistická strieborná optika

šperk dizajn mapa mesta brošňa strieborná minimalistická

šperk dizajn mapa mesta extravagantný veľký prsteň zlatý

šperk dizajn mapa mesta prsteň zlatá strieborná

* Môžete použiť aj iné produkty Talia Sari tu Nájsť