autá

Fab Four Jeep Wrangler – Výnimočné vybavenie pre terénne vozidlá

fab four jeep wrangler equipment car conversion model tlumič predné sklo hory

Ak ste hrdým majiteľom Jeepu Wrangler, Fab Four môže váš terénny stroj vylepšiť a urobiť z neho hrozivé „zviera“, ako je to na obrázku vyššie. Pokiaľ ide o agresívne navrhnuté príslušenstvo Jeep, Fab Four skonštruoval niekoľko skutočne úžasných dielov, aby bol váš Wrangler pripravený zasiahnuť. Vaše výrobky sú navrhnuté tak, aby odolali najrozmanitejším podmienkam a sú extrémne funkčné a zároveň vylepšujú vzhľad vášho vozidla. Obchod má tiež celú škálu vybavenia terénnych automobilov, ako sú nárazníky, vahadlá, čelné sklá, navijaky, listové dvere, stojany na pneumatiky, strešné nosiče a niektoré doplnky, ktoré umožňujú jedinečný vzhľad. Navyše, s Fab Four môžete svojmu SUV určite dodať desivý a agresívny vzhľad.

Výbava pre Wranglery od Fab Four

fab four jeep wrangler equipment car remodeling model tlumič predné sklo auto door trubky

V posledných niekoľkých rokoch sa však Fab Four preslávil uvedením niekoľkých celkom neuveriteľných modelov. Prestavané modely ako „Legenda 2. Woah“ a nákladné autá ako neuveriteľný Chevy Colorado s názvom „Kymera“ ukazujú, že americký výrobca tlmičov myslí mimo rámca. Najnovšia tvorba spoločnosti začala ako Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 2015.

fab four jeep wrangler equipment car conversion model tlumič predné sklo

Toto je chladný a tvrdý fakt: Jeep Wrangler nepotrebuje žiadnu pomoc, aby sa zmenil na offroad 4 × 4. Je to preto, že toto terénne vozidlo je tak postavené od začiatku. To však neznamená, že by sa off-road nedal vylepšiť. Tím Fab Four nám to dokazuje mimoriadnym vybavením v tomto článku.

Fab Four ponúka široký sortiment produktov

fab four jeep wrangler equipment auto konverzný model tlmič pneumatika zadné okno

Vďaka rôznym možnostiam prispôsobenia si tieto špeciálne vylepšenia podmania váš obľúbený offroad. Štýlom a robustnosťou ho teda môžete preniesť do stratosféry. Ponuka obchodu je pomerne široká. Spoločnosť vyrába brnenie a čelné sklá pre väčšiu bezpečnosť pred padajúcimi kameňmi. Jeho súčasťou sú aj vonkajšie dvere a blatníky, ako aj nárazníky.

fab four jeep wrangler equipment car conversion model tlumič predné sklo view

To naozaj nie je ani polovica. Toto príslušenstvo musí mať každý, kto chce svoj Wrangler posunúť na doraz. Pozrite sa na pôsobivé fotografie. Zistite, či môže byť tento prevodový stupeň Fab Four pre vás tou správnou voľbou.

fab four jeep wrangler equipment car conversion model tlumič čelného skla bočný pohľad