Autá, životný štýl

Google Auto – Inovácia bez volantu a pedálov

google auto drive obrázky vozidlo

Stroj nepotrebuje ovládač, jazdí automaticky. Spoločnosť Google pracuje na aute s plne automatickým riadením, ktoré nemá ani volant, ani pedále. Efektné dvojsedadlá nie sú určené na predaj. Predstavujú ďalší krok v projekte na vytvorenie plne autonómnych automobilov. Spoločnosť dúfa, že vyrobí 100 prototypov do jedného roka Google auto postaviť. Tie budú cestovať nízkou rýchlosťou 40 km / h. Toto je prirodzený ďalší krok v projekte Google, ktorý už má autá ako Lexus RX a Toyota Prius v Kalifornii prešiel špeciálnou sadou senzorov a počítačov tisíce kilometrov. Mali však volant a pedále, ako aj náhradných vodičov, ktorí v prípade potreby zasahovali.

Google Auto ako počítačová grafika a konečný produkt

prototyp automobilu google grafický koncový produkt sivobielyNové Google auto úplne vylučuje ľudí. Najväčšou prekážkou tohto projektu je zákon. Očakáva sa však, že do konca tohto roka budú mať Kalifornie špeciálne pokyny pre autá bez vodiča.

Jediné zariadenie, ktoré sa používa na ovládanie z experimentu Google auto bude tlačidlo na zapnutie a vypnutie motora. Tieto nové typy automobilov budú kompaktné a s elektrickým pohonom. Cieľom ich vypracovania je uľahčiť pohyb v preplnenej mestskej premávke. V prvých testovacích variantoch sú však nainštalované pedále a riadidlá, pretože to ukladá zákon.

Google Auto s unikátnym dizajnom

google auto automaticky prototyp technológie vynálezu

Stroje budú využívať kombináciu laserových a radarových senzorov, ako aj fotoaparáty a údaje z máp Google. Jedným z najzaujímavejších prvkov v nich je predná časť, ktorá je vyrobená z mäkkej peny na ochranu chodcov v prípade kolízie. Čelné sklo od Google auto pozostáva z elastického materiálu na rovnaký účel.

zadná zadná časť vozidla google kamera do auta

Auto Google zozadu

model auto google inovácie konštrukcia

Auto Google počas stavby

auto google konštrukcia kroky inžinierov prevádzka

Elektronika je skontrolovaná

automatická skúšobná jazda google, interiérový dizajn

Na testovaciu jazdu si niektorí zvyknú