Šatne a chodbový nábytok

Správne naplánovanie šatníka – užitočné rady

Nápady na spálňu so šatníkom

Ktorá dáma nesníva o veľkej šatni, do ktorej sa zmestí množstvo oblečenia, kabeliek a topánok? Ale nemusí byť veľký, aby bol praktický a užitočný. V tomto článku by sme vám chceli predstaviť pár tipov, ktoré môžete použiť na naplánovanie toho dokonalého, Vstavaná skriňa by mal venovať pozornosť. Tieto sú nápomocné bez ohľadu na to, či chcete navrhnúť malý alebo veľký šatník. Na to môžete použiť ďalšiu miestnosť, alebo pomocou rohu alebo voľnej časti steny ju prerobiť na šatník.

Naplánujte si šatník

nápady na priestranný šatník

Plne využite priestor, ktorý máte k dispozícii pre šatník. Na to môžete mať vstavané skrine, ktoré zaberajú celé steny zhora nadol. Získate tak viac úložného priestoru a také skrinky aj lepšie vyzerajú.

Vstavaná skriňa s posuvnými dverami

s posuvnými dverami-sklenená skriňa

Pretože normálne dvere skrine zaberajú pri otvorení nepotrebné miesto, mali by ste pouvažovať nad iným variantom pre šatník. Ak nemáte k dispozícii veľa miesta, posuvné dvere sú veľkou výhodou. To vám umožní dokonale využiť priestor za dverami. Obzvlášť účinné sú posuvné dvere „Vario“ od ARS NOVA. Tie obsahujú sklenenú vložku, pomocou ktorej môžete pozorovať interiér šatníka aj pri zatvorených dverách.

Aby ste sa rozhodli správne

Police-a-systémy-v-bielom

Predtým, ako sa rozhodnete, aké typy skríň budete potrebovať a koľko z nich, mali by ste si ujasniť, koľko oblečenia, obuvi a ďalšieho príslušenstva by tam malo byť.

Myslite prakticky: využite každý voľný kút pre šatník a používajte funkčné systémy. Existujú napríklad koľajničky na šaty, ktoré sú umiestnené vo väčšej výške, aby nezaberali zbytočné miesto, ale v prípade potreby sa dajú jednoducho sklopiť. Informujte sa!

Miesto hotových skriniek na mieru

luxusné a klasické prevedenie

Namiesto použitia hotových skríň, políc a systémov pre šatník, ktoré do seba nemusia zapadať alebo sa nezhodujú s rozmermi šatne, použite na zaistenie dokonalého dizajnu riešenia na mieru. Je to investícia, ktorá sa zaručene vráti, keďže každý kút je zvyknutý na dokonalosť.

šatník ako z obývačky

v dizajne vzhľadu dreva

malý raj pre ženy

šatník s otočnými dverami

walk-in-šatník-nápady-pre-malé-priestory