architektúra

The Brick Kiln House – luxusný dom s modernou architektúrou

vonkajší dizajn tehlový dom India

Vitajte v Brick Kiln House – luxusný dom s modernou architektúrou, krásna fasáda, exotický vonkajší dizajn a avantgardné nápady na interiérový dizajn. Projekt nie je nič viac ako exkluzívny dom s modernou architektúrou, v skutočnosti je to dar múz, miesto, kde nájdete harmóniu v duši, majstrovské dielo vo svete stavebníctva. Pridajte k tomu úchvatnú prírodu, ktorá tu rastie, a budete sa cítiť nebesky.

 Luxusný dom s modernou architektúrou

Krajinný dizajn domu z tehlovej pece

To Luxusný dom s modernou architektúrou, Tehlový dom pomenovaný podľa architektov je najlepším spôsobom, ako uniknúť z veľkomesta, pred starosťami a zo strašného mesta smogu, hluku a chaosu. Architekti tohto Luxusný dom s modernou architektúrou sú projektanti a architekti SPASM dizajn Architekti. Poznali a lokalizovali svoj projekt v malej pokojnej indickej dedine Maharashtra.

 Luxusný dom s modernou architektúrou – luxusný nábytok vo vnútri a prvky z prírodného kameňa vonku

moderný-nábytok-prírodný-kameň-prvky-exteriér

vonkajšia a obývacia izba

Pri prechádzke exkluzívnym domom nemôžeme vynechať nádvorie budovy. Okrem exotických rastlín z lián a skrútených stromov vidíme v strede exteriéru aj umelé, dekoratívne jazero. Je kombinovaný s krásnym záhradným nábytkom a kríkmi rastúcimi na podlahe z prírodného kameňa. Retro vzhľad je zdôraznený niektorými prvkami okolo domu a lampami pre pouličné osvetlenie.

Indický štýl v obývacej izbe – veľké vankúše

obývačka s veľkými vankúšmi v indickom štýle

To Luxusný dom s modernou architektúrou Tehlová pec je pôsobivá a krásna aj vo vnútri. Mäkké a farebné dekoračné vankúše sú roztrúsené po posteli a pohovkách, aby vám pripomenuli, že ste v Indii. Miestne trendy sa spájajú aj so súčasným nábytkom – krásnymi drevenými stolmi a elegantnými stoličkami s damaškom z pravej kože. Špecifikom interiérového dizajnu je, že nič nie je príliš veľa, ale pôsobí sviežo a avantgardne.

Abigail

Exteriér domu z tehlovej pece

Luxusný dom-India-malý rybník

moderný tehlový dom v Indii

moderný-tehlový dom-india

tehla-moderný-interiérový dizajn

malé jazero vo dvore – luxusný dom v Indii

malé jazero-luxusný-dom-india

Návrh obývačky v tehlovej peci v Indii

Návrh obývačky v tehlovej peci v Indii

Obývacia izba moderný nábytok

obývacia izba-moderný nábytok

kontrastná tradícia-moderný-luxusný dom-india plán-moderná-architektúra-tehla-klinika-dom moderná architektúra-tehla-klinika-dom-architektúra-plán moderná architektúra-tehla-klinika-dom-plán-polohy