architektúra

Udržateľná architektúra od nemeckého štúdia Aisslinger

Udržateľný dizajn domu od Studio Aisslinger

Nemecké štúdio Aisslinger popisuje to neuveriteľné udržateľná architektúra tromi slovami – „Modulárny“, „Odolný“ a „Prenosný“. Chcel by som pridať „jedinečné“ a tiež „neuveriteľne elegantné“ a „inšpirujúce“. Tento dom sa nazýva „Fincube“. Jedná sa o ekologický dom s horizontálnymi drevenými lamelami. Obklopujú štruktúru priehľadného skleneného steny. To vytvára veľmi zaujímavý moderný nádych dizajnu.

Udržateľný dizajn domu

Návrh ekologického domu od Aisslingera z Nemecka

V dnešnej dobe je veľa ľudí priateľských k prírode. Je to preto, že problémy ekológie inšpirujú mnohé kampane miestnych alebo medzinárodných spoločností a organizácií. Dnes čoraz viac architektov začína stavať ekodomy. Sú vhodné pre ľudí, ktorí nechcú len konzumovať. Ak ste fanúšikom ekologických domov, je to pre vás absolútne „domov snov“. Tieto malé domy majú obytnú plochu 47 m2. Dizajn je veľmi pekný a moderný. Táto udržateľná architektúra má minimalistický interiér, ktorý sa perfektne hodí k čistej a elegantnej konštrukcii.

Návrh interiéru v eko dome

Eko domáca dizajnová kuchyňa

Udržateľný nábytok do domu

Aj keď je tento dom veľmi malý, obytný priestor vo vnútri je dosť rozsiahly. Je to veľmi európske. Väčšina domov v Európe vyzerá zvonku minimalisticky, ale vo vnútri je veľmi rozsiahla a otvorená. Interiér a nábytok sú moderné a udržateľné. Môžete vidieť, ako je všetko v dokonalej harmónii. Nábytok robí interiér ešte krajším. Atmosféra je veľmi príjemná. Títo udržateľná nemecká architektúra je trochu prehnane futuristický, ale je tiež veľmi pohodlný a praktický. Tieto domy s udržateľnou architektúrou od nemeckých architektov sa nazývajú aj cestou do budúcnosti šetrnej k životnému prostrediu.

Ekodom od nemeckého štúdia Aisslinger

Udržateľný dizajn domu od nemeckých architektov  Bočný pohľad na dizajn ekologického domu

Udržateľný dizajn domu od Studio Aisslinger - vonku