architektúra

Slávikov dom – moderný dizajnový nápad

moderná architektúra - dom snov slávik

Existujú dve slová, ktoré to predstavujú Slávikov dom najlepšie popísať: nadrozmerné a luxusné. Tento úžasný moderný dizajn od Marca Canadella je zameraný na západný Hollywood. Takzvaný slávikov dom na pôsobivej podlahovej ploche 2743 m² ponúka obrovský obývací priestor, päť spální a osem kúpeľní, všetko, čo v Hollywoode potrebujete..

moderný dizajn domu z Hollywoodu – dom slávikov

Interiérový dizajn s množstvom dekorácií a farieb Slávikov dom

To Slávikov dom  sa nachádza na kopci a ponúka možnosť vychutnať si prírodu v pokoji. Toto miesto podnietilo dizajnéra k vytvoreniu skutočného raja pre bohatých. Interiéru aj exteriéru venuje rovnakú pozornosť. Dom má veľa otvorených platforiem na relaxáciu, ktoré sú kombinované s pohodlným nábytkom, krbmi a bazénmi. V záhrade rastie zelená tráva, niektoré palmy a nízka vegetácia, čo dodáva domu svieži vzhľad.

luxusný dizajn domu – domček slávikov

Vonkajší priestor - moderný bazén

To Slávikov dom bol postavený na dvoch poschodiach. Väčšina vnútorných stien a stropov je natretá bielou farbou. Minimalistický nábytok vyzerá extravagantnejšie zdobený. Izby sú veľkoryso otvorené do krajiny.

Veľký Slávikov dom  poskytuje obyvateľom niekoľko priestranných vnútorných priestorov. Každá izba bola navrhnutá tak, aby mala svoju jedinečnú atmosféru. Obývacia izba zahŕňa priestrannú izbu. Tmavá podlaha necháva vyniknúť biely nábytok. Kuchyňa a jedálenský kút majú tiež tmavé podlahy a kombináciu čierneho a bieleho nábytku. Spálne sa vyznačujú tmavými stenami. Medzi všetkými týmito priestormi existuje spoločné spojenie – je to ich lesklý ultra moderný dizajn, ktorý vytvára pocit luxusnej a bohatej estetiky.

Od K.H. Christovej

súčasná dekorácia interiéru v obývacej izbe

sklenená stena - moderný dizajn domu

moderná spálňa s tmavými akcentmi

Nastavenie domáceho kina so sivými pohovkami

Obývacia izba s krbom a umením Pop Art Merilyn Monroe

Film je premietaný na fasádu domu

krásne osvetlený nekonečný bazén v tvare obdĺžnika

obdĺžnikový krb integrovaný v podlahe

Zasklenie od podlahy k stropu, pohovky XXL v béžovej, tmavej drevenej podlahe

Autor: Marc Canadell