architektúra

Rekreačný prenájom v Colorade je moderný horský šik!

moderná horská chata v Colorade - fasáda

O tom niet pochýb – je skvelé mať vilu v blízkosti strediska zimných športov! Vždy môžete ísť lyžovať alebo stráviť nejaký čas v krásnych zasnežených štítoch. Je to jedna z vecí, ktoré nám poskytujú špeciálne chvíle počas chladných mesiacov v roku. Tu je príklad súčasného, ​​moderného Chata v Colorade, v horách zimného parku. Horská oblasť je bohatá na možnosti bežeckého lyžovania a je známa aj horskou cyklistikou, koncertmi, turistikou a rybolovom.

Prázdninový dom v Colorade – útulný a moderný dizajn domu

štýlový prázdninový dom v horách - terasa

To Chata v Colorade je typický vidiecky dom s mnohými modernými prvkami, ktoré prinášajú hrejivý pocit a atmosféru. Dom navrhol Michael P. Johnson. Dizajnové štúdio je známe svojou prácou. Pre architekta je charakteristická fyzickosť, ktorú naznačuje jeho konštrukcia.

Moderná drevená vila v horách Colorada

súčasný interiérový dizajn s farebnými akcentmi

To Chata v Colorade má minimalistický interiér, ktorý sa zameriava na jednoduchosť a relaxačnú atmosféru. Izby sú veľmi atraktívne vďaka svojim krásnym červeným stoličkám, dreveným laviciam na mieru, vstavaným priestorom a schodisku. Môžete sedieť v pôsobivej modernej krbovej miestnosti obklopenej rustikálnymi drevenými lavicami pod oknom od steny k stene a kochať sa nádhernou scenériou. Dizajnér vyzdvihol chladný faktor ultra elegantnou avantgardnou kolekciou keramických dlaždíc od Refin Ceramiche. Tieto dlaždice sú dokonalou povrchovou úpravou kabíny. Toto Chata v Colorade ľahko sa udržiava, je ideálny na relaxáciu a je skvelým miestom na život. Čo viac potrebuješ?

moderný interiér v prázdninovom dome

moderný dovolenkový dom s elegantným dizajnom kúpeľne