architektúra

Prenájom plážového bungalovu v meste Baja v Mexiku

Plážový bungalov v Mexiku - rezidencia Gregori

Rozmýšľali ste nad tým, že by ste si jeden požičali Plážové bungalovy v Mexiku vyrobené na leto? Ak je to tak, máte šťastie, pretože tento bungalov je k dispozícii aj na prenájom. Presvedčte sa sami, určite to úplne zmení vašu predstavu o bungalove. Po prečítaní tohto článku sa tento bungalov stane vysnívaným domovom milovníka pláže.

Nádherný výhľad z terasy

Plážový bungalov v Mexiku - stôl

Rezidencia a plážový dom Gregori, ktoré sa nachádzajú v meste Todos Santos v meste Baja v Mexiku, sú skutočne domovmi snov pre tých, ktorí si užívajú pláž a chcú prežiť leto v pokoji a harmónii. Z Plážový bungalov pochádza zo štúdia Gracia Studio navrhnuté.

Zloženie bungalovu je veľmi pekné a moderné. Jednoduchosť konštrukcie a výber materiálov vám však umožňujú zamerať sa viac na pohľad, než na architektúru domu. Pohľad je úžasný – na jednej strane vidíte hory a horizont a na druhej strane vlny. Plážový bungalov je na piesku, cítite sa ako jeden s prírodou. Okolie vyzerá naozaj nebesky.

veľká terasa s bazénom

Plážový bungalov v Mexiku - vpredu

Veľké skladacie a sklenené dvere sa otvárajú na veľkú terasu s bazénom. Je to miesto, kde sa môžete osviežiť po dlhom dni na horúcom slnku. Farebné tóny sú definované slnečnými strechami a stenovými zástenami vyrobenými z trávovej tkaniny, ktoré dokonale ladia s fasádou a interiérom. Dekor je veľmi moderný a minimalistický, robí atmosféru veľmi príjemnou a umožňuje vám plne relaxovať v tomto veľkom vnútornom priestore. Plážový bungalov sa ponúka ako nehnuteľnosť na prenájom, ale akonáhle získate pocit, že toto miesto je tým správnym miestom, oplatí sa tu zostať celý život. Málokto má to šťastie, že žije na takom mieste.

plážový bungalov od Gracia Studio

Plážový bungalov v Mexiku - ďaleko

Plážový bungalov v Mexiku rekreácia

Plážový bungalov v Mexiku - bazén

Plážový bungalov v Mexiku - vonkajší bazén

Plážový bungalov v Mexiku - paravány

Plážový bungalov v Mexiku -pohovka

Plážový bungalov v Mexiku posteľ

Plážový bungalov v Mexiku večer

Plážový bungalov v Mexiku - večer