architektúra

Luxusný letný dom s inšpiratívnym konceptom

Luxusný letný dom s inšpiratívnym konceptom

moderný-prázdninový-dom-oceán-Portoriko

Toto sa nachádza v meste San Juan v Portoriku Letný dom inšpiruje inšpiratívnou architektúrou. Leto, slnko a oceán – čo viac by ste potrebovali k šťastiu? Jedinečný koncept prázdninového domu je veľmi sochársky a architektonický a bol vyvinutý s umeleckým prístupom. Casa Mar je luxusný plážový dom pre bohémov a predstavuje novú stránku minimalistickej architektúry – otvorenú budovu s dostatkom súkromného priestoru pre mladú rodinu. Vynikajúca poloha domu inšpirovala architektov z Coleman-Davis Pagan k vytvoreniu ich návrhu.

Moderná architektúra – letný domov v Portoriku

moderný-luxusný-prázdninový-dom-Portoriko

fasáda letného domu modernej architektúry

To Letný dom v Portoriku má stabilnú betónovú konštrukciu s bielou fasádou a mnohými otvormi. Jedna strana domu má vzrušujúce akcenty a vyzerá rustikálne. Hnedá farba a motívy kontrastujú s inak jednoduchou minimalistickou architektúrou. Tento zaujímavý mix rustikálneho a klasického štýlu je možné vidieť aj v interiéri. Elegantný drevený nábytok vytvára na terase útulnú atmosféru, zatiaľ čo steny a podlahy pôsobia zhruba drsne. Farebná schéma je spravidla minimalistická – biela, šedá a béžová. Tmavé drevené steny, moderné obrazy na stenách a červené kreslá kladú dôraz.

Rustikálny a moderný – vzrušujúca zmes štýlov v interiéri letného domu

Jedáleň-prázdninový dom-casa-mar

Interiér dreveného schodiska

Kreatívny prístup architektov bol úspešný Letný dom ktorá je otvorená a napriek tomu má stabilnú štruktúru, ktorá vyzerá moderne, ale aj rustikálne a ktorá v sebe spája eleganciu a bohémsky štýl. Protiklady sa priťahujú – a tak architekti unikátnym spôsobom vytvárajú drevo, kameň, betón a sklo Coleman-Davis Pagan v kombinácii vytvorili vo výsledku tento exkluzívny letný dom.

Od Abigail

Elegantná posteľ s baldachýnom v spálni

čierna spálňa v letnom dome s posteľou s baldachýnom

Škandinávsky štýl v obývacej izbe

červený nábytok-obývacia izba-škandinávsky štýl

Kožený nábytok v obývačke

Kožená sedačka-kožené kreslo-obývačka-Casa-Mar

Čiernobiela kuchyňa

Luxusná interiérová čiernobiela kuchyňa

Bazén s vonkajším nábytkom

moderný letný dom-bazén-terasa-nábytok

Moderná fasáda – minimalistický letný dom

moderný-architektúra-zaujímavý-fasáda-prázdninový dom

Casa Mar – letný dom – plán

Prázdninový dom Casa Mar blueprint