architektúra

Vidiecky dom s výhľadom na more

Vidiecky dom s výhľadom na more - vynikajúci nápad na dizajn

Štruktúra v tvare H určite znamená vysokokvalitný dizajn! Projekt štokholmskej architektonickej firmy WRB. H House, dokončený v roku 2006, je súkromná vila v chlade Vidiecky dom-Štýl v dreve, skle a oceli. S výhľadom na oceán to je ono  Vidiecky dom s výhľadom na more sa nachádza v meste Trosa, jednej z najbohatších obytných oblastí vo Švédsku.

Moderný vidiecky dom s výhľadom na more vo Švédsku

moderný dvorný dom z betónu a ocele - fasáda

Kabína má modernú štruktúru v tvare H, ktorá obklopuje nádvorie. Dôraz je kladený na hranicu medzi vnútorným a vonkajším. To Vidiecky dom s výhľadom na more je úplne prispôsobený životnému prostrediu. Podnebie v oblasti je drsné s krátkymi a veternými letami. Vietor je skutočným problémom v tejto pobrežnej oblasti. Preto architekti vytvorili intímne a chránené nádvoria na predĺženie letnej sezóny. Ponúka jednoduchší prechod medzi vnútorným a vonkajším priestorom.

Moderná štruktúra, inovatívny dizajn – vidiecky dom vo Švédsku

zaujímavý nápad na interiérový dizajn - vidiecky dom vo Švédsku

Štruktúra v tvare H obklopuje hlavnú verandu, ktorá bola postavená úplne pod strechou. Toto Vidiecky dom s výhľadom na more bol postavený z betónu, hrdzavejúcej ocele a neupraveného borovicového dreva. Materiály v byte pokračujú v hlavnom koncepte vytvorenia pokojného domova, v mieri s vonkajším prostredím a klimatickými prvkami.

Obývací priestor má betónové podlahy a pôsobí trochu drsne, zatiaľ čo súkromné ​​spálne majú tmavé drevené podlahy a útulný interiér. K dispozícii je tiež prístavisko pre člny pre tých, ktorí radšej trávia voľný čas vonku.

minimalistická vila - oceľová stena

štýlový interiérový dizajn - bazén

minimalistický exteriérový dizajn zo Švédska - terasa