architektúra

Ostrovný dom – chata so štýlom

elegantný ostrovný dom zo skla a dreva

Presne to robia architekti WRB so svojim projektom Ostrovný dom zamerali. Hakan Widjedal, Natasha Racki a Philip Berghoff založili architektonické štúdio Widjedal Racki Bergerhoff v roku 2004, to isté platí aj pre dokončenie projektu. Vaše projekty sa uskutočňujú v úzkom vzťahu so zákazníkmi a staviteľmi, pričom koncepcia, dizajn a konštrukcia sa považujú za neoddeliteľné aspekty, aby sa zaručil optimalizovaný konečný výsledok..

Moderná architektúra – ostrovný dom

štýlový dizajn domu a záhrady

Interiér domu je od exteriéru oddelený posuvnou sklenenou stenou, a preto ponúka výhľad na more a okolie, ktoré zahŕňa 500 rokov starý dub, borovicu a skaly. To Ostrovný dom, Postavený na ploche 150 metrov štvorcových bol vyvinutý pre mladú rodinu s deťmi. Teraz si myslíme, že architekti urobili maximum. Dom je napoly za sukovitými borovicami.

Ostrovný dom – moderný dizajn s pohodlným interiérom

štýlový dizajn interiéru obývačky

Veľká plocha na spoločenské využitie zahŕňa podlahu, strechu a voľne stojace jadro pre inžinierske siete. Ostrovný dom tiež pozýva prírodu na rozsiahle využitie dreva v interiéri. Zo spální, úložného priestoru a kúpeľne je výhľad do dvora. Praktickou súčasťou tejto modernej sauny je samostatná sauna Ostrovný dom dodal.

štýlový dom drevená terasa

štýlová drevená fasáda domu

štýlové domové posuvné sklenené dvere

moderný malý domček - jazero