architektúra

Dom Guanabanos je modernou klasikou

Navrhol Taller Hector Barroso z Mexika

 kamenná fasáda moderného domu

Krásna Guanabanov dom sa nachádza v meste Mexico City. Tento minimalistický dom, nádherná kombinácia kovu a betónu, je harmonickou a vyváženou kompozíciou jednoduchých obdĺžnikových tvarov. Vďaka ľahkej kovovej konštrukcii ťažký betón vyzerá, akoby bol bez tiaže. Pevné sklenené steny vizuálne spájajú interiér s exteriérom.

Dom Guanabanos – príklad minimalistickej architektúry

moderný minimalistický dom - záhradaRôzne tvary vytvárajú asymetrický minimalistický dizajn domu. Fasáda je obložená kameňom, ktorého neutrálna farba kontrastuje s čiernymi okennými rámami. Táto hra s farbami slúži ako jedinečná ozdoba a je vzrušujúca. K tomu Guanabanov dom bol pripravený dvor, ktorý bol hojne vysadený. Zelené rastliny sú kontrapunktom ku geometrickej štruktúre budovy. Vkusne navrhnutá cesta vedie k vonkajšiemu bazénu. Nespracovaný kameň robí záhradu divokou a prirodzenou.

Moderný a vzrušujúci dizajn domu – dom Guanabanos

moderná jedáleň s dreveným stolom

Prichádza aj krásne prostredie Guanabanov dom ukáž sa dobre. Vysoko kvalitné textúry a materiály zaisťujú, že interiér je luxusne zariadený. Zaujímavý efekt dosahujú bezrámové okná – príroda vidí ako obraz, ako súčasť domu, a nie ako starostlivo navrhnutú vonkajšiu plochu. V minimalistickom dome vládne svieža a veselá atmosféra. Neutrálna farebná schéma s tmavými odleskami spája exteriér s interiérovým dizajnom. Mnohé umelecké diela a elegantný nábytok sú pôsobivo kombinované, takže vzniká eklektický interiér, ktorý dáva Guanabanov dom nezameniteľná postava.

Od Jaz

moderná červená sedačka a umenie v obývačke

farebné akcenty v obývačke

moderný interiér v minimalistickom dome

moderný dom - interiérový dizajn

moderné záhradné osvetlenie v minimalistickom dome

moderná sklenená fasáda -noc

moderný dizajn domu - minimalistický dvor