architektúra

Moderné architektonické štúdio od Saunders Architects

minimalistická architektúra z Kanady

Long Studio je malá kancelária, ktorú vlastní Saundersova architektúra bol navrhnutý v roku 2011. Tento moderný hotel sa nachádza uprostred nádhernej prírody kanadského ostrova Fogo Ateliér architektov bola navrhnutá tak, aby odolala najťažšiemu podnebiu. Budova zaberá 120 metrov štvorcových a bola koncipovaná ako minimalistický dizajn založený na prírodných materiáloch a kontrastných farbách.

Štúdio moderného minimalistického architekta

minimalistická studiová fasáda

Ten moderný Ateliér architektov pozostáva zo súčiastky zaujímavého tvaru, ktorá pripomína hranol. Komponent je rozdelený na tri časti a ponúka rôzne navrhnuté miestnosti. Priestor na západe je skrinka s malou kuchynkou a priestor na východ je otvorená terasa s baldachýnom. Obe sú spojené úplne otvorenou plochou s trojuholníkovým tvarom. Tieto tri oblasti ponúkajú ochranu pre každé ročné obdobie. Polootvorená oblasť je pre mierne, ale nie príliš horúce pramene. Vonkajšia terasa je vhodná pre slnečné leto a do chladnej zimy. Prechod z miestnosti do miestnosti predstavuje zmenu ročného obdobia a predstavuje zaujímavé architektonické riešenie.

Moderné architektonické štúdio v Kanade

minimalistický interiér - kancelária v Kanade

Vzhľadom na ťažký terén by mal byť dom postavený na trámoch. Ich tvar sa prispôsobuje tvaru krajiny. Celá budova je obložená drevom, ktoré bolo natreté čiernou farbou. Pozemok budovy je z liateho betónu, ktorý spevňuje celú konštrukciu. Zvonku to vyzerá moderne Ateliér architektov  ako časť krajiny sa vnútri dobre osvetlenej bielej miestnosti s veľkými oknami odhaľuje.

Od K.H. Christovej

minimalistická architektúra - biela terasa

štúdio modernej minimalistickej architektúry v Kanade

moderný dizajn - kancelária

moderný interiér – biela kuchyňa

biely interiérový dizajn - vybavená kuchyňa

vzrušujúci dizajn z Kanady

moderný dizajn z Kanady

minimalistický dom modernej architektúry v Kanade

moderná architektúra z Kanady

minimalistická architektúra s moderným osvetlením

minimalistická architektúra - noc