architektúra

Moderná prístavba domu nad jazerom s krásnou zeleňou

moderná prístavba domu pri jazere - moderná fasáda

Táto budova pochádza z Wim Goes Architectuur Architects než moderné Prístavba domu určené pre belgické sídlo. Poloha domu je veľmi zelená a tichá a nachádza sa v blízkosti rybníka. Vysoké stromy a kríky, ktoré sa nachádzajú okolo domu, chránia súkromie majiteľa. Súčasne je tu možnosť rozšírenia domu.

Moderná prístavba domu ako atraktívny architektonický nápad

moderná prístavba domu inovatívna otvorená terasa

Najprv bola postavená nová vínna pivnica a potom nad ňou postavené príslušenstvo domu. Druhá časť sa rozprestiera nad jazerom a vyzerá, že sa vznáša nad vodou. Skutočne zvláštnou vecou tohto rozšírenia obytného priestoru je harmónia, ktorá sa vytvára medzi vnútorným a vonkajším priestorom.

Nové rozšírenie dreva sa skvele hodí k hlavnej budove. Sklenená fasáda bola orámovaná masívnym drevom. Táto izba bola zriadená ako obývacia izba. Poskytuje ochranu pred nepriaznivým počasím a ponúka miesto na oddych alebo jedlo. Miesto je vhodné aj na rodinné stretnutia alebo záhradné párty. Nové rozšírenie má aj drevenú plošinu, kde sa môžete osviežiť alebo si užiť krásne prostredie.

Rozšírenie bolo nastavené pomerne jednoducho, ale moderne. K dispozícii je veľký krb, ktorý je voľne dostupný v miestnosti a má atraktívny, okrúhly tvar. Veľký jedálenský stôl je vyrobený z kovu a je doplnený modernými a trendovými stoličkami Eames v rôznych farbách, ktoré poskytujú dostatok miesta na sedenie. Ak je počasie čerstvejšie, moderné posuvné okná je možné pohodlne zavrieť bez toho, aby ste stratili nádherný výhľad. A dokonca aj v zime je možné túto atraktívnu terasu využívať vďaka krbu.

Suma sumárum, toto rozšírenie je užitočnou investíciou pre každého, kto nechce chýbať na väčších večierkoch ani v zlom alebo chladnom počasí, ale nemá vo svojom dome potrebný priestor. Stačí sa pozrieť na to, ako môžete využiť prospešné prvky ako jazero alebo rybník na zlepšenie kvality svojho majetku.