architektúra

Moderná architektúra v Brazílii

Bromelia House od Urban Recycle Architecture Studio

minimalistická-moderná-architektúra-Brazília

Toto úžasné moderná architektúra  v Brazílii predstavuje minimalistický dom. Zvláštnou polohou domu je Salvador, Bahia, Brazília a jeho architekti – zrazu sa vytvoril dizajnérsky tím. Ich mená sú Diego Viana Gomes, Juliana Meira Araujo Aguiar a Saul Kaminsky Bernfeld Oliveira. Všetci nám predstavujú svoju vlastnú víziu krásnej, pohodlnej a originálnej obytnej budovy pod názvom Urban Recycle Architecture Studio.

moderná architektúra so sklenenou fasádou

moderná architektúra-sklenená fasáda

Bromelia House je úžasný moderná architektúra so zaujímavým základným konceptom. Je to dvojpodlažná budova rozdelená schodiskom na dve zóny. Prvé poschodie pozostáva z obývačky, americkej kuchyne a niektorých funkčných miestností. Druhé poschodie je navrhnuté s kreatívnymi a pohodlnými spálňami a kúpeľňami – samozrejme pre obyvateľov a hostí.

minimalistická moderná architektúra

minimalistický-úžasný-architektúra-dom

 the moderná architektúra Bromelia House bol dokončený v roku 2011 architektonickým štúdiom Urban Recycle. Predstavuje architektúru šetrnú k životnému prostrediu. Architekti pri svojich návrhoch radšej používajú pevnú a známu kombináciu betónu a ocele. Fasáda a vnútorné miestnosti sú zdobené jemným drevom. Tento dom by sa teda dal nazvať klasickou, praktickou a modernou architektúrou v pláne a stavbe.

minimalistický dizajn interiéru

Interiérový dizajn domu Bromelia House je ovplyvnený minimalizmom. Diváci môžu sledovať niektoré skutočne dobre zorganizované a usporiadané miestnosti. Svetlo je tlmené cez spojené okno s hodvábnymi závesmi, takže útulnosť a harmónia úžasnej architektúry zostáva pred vonkajším svetom tajná. Nikto teda nemôže rušiť vaše šťastné a príjemné chvíle strávené v tomto dome.

Abigail

teplé farby v interiérovom dizajne

teplé odtiene-interiérový dizajn

krásny výhľad z domu

energeticky úsporný dom v Brazílii

Bromelia House Brazílska krajina

Mapa stránok domu Bromelia

Urban-Recycle-Architecture-Studio-plan