architektúra

minimalistický dom s elegantným interiérom

fink-haus-minimalistická architektúra

Fink House je a minimalistický dom s klasickou konštrukciou a elegantným interiérom. V skutočnosti ide o minimalistický domov prevzatý z nového katalógu súčasných plánov a programov výstavby domov. Tajomstvo spočíva v tom, že táto minimalistická architektúra je zrekonštruovaný starý pieskovcový vidiecky dom s krásnou fasádou a retro romantickým exteriérom.

minimalistický dom Fink – vonkajšia plocha

-fink-house-minimalistický-dom-exteriér

Minimalistický dom je interiérový dizajn s krásnymi pieskovcovými stenami, ktoré nadväzujú na hlavnú líniu celej stavby. Retro duch domu je zachovaný s drevenými prvkami v interiéri a jednoduchými konceptmi životného prostredia. Okrem toho dve nové sadrokartónové dosky a niekoľko široko otvorených okien v zadnej časti krásneho domu, aby slnečné svetlo mohlo spájať umelé osvetlenie.

minimalistická rekonštrukcia domu

fink-house-fasáda-vchod

Minimalistický dom známy ako Fink House je úžasný a praktický projekt obnovy, ktorý realizuje Ian Moore Architects, Yoshihito Kashiwagi a Zoe Spiegel sú navrhnuté. Fotograf Brett Boardman s potešením odfotil niekoľko fotografií súčasného redizajnu tým, že do veľkého okna pridal akcent. Umožňujú nahliadnuť dovnútra a vidieť vnútorný most spájajúci spálne.

Gril v dome Finkových

grill-area-the-fink-house-minimalist-house

Predĺžená chodba tohto minimalistického domu je úzka, ale dostatočne dlhá, aby ste sa cítili ako v bludisku a kedykoľvek sa môžete objaviť v inej, ale krásnej a útulnej miestnosti. Svetlé a jemné farby izieb sú dostatočne teplé, aby bola celá atmosféra tak príjemná a útulná. Takto sa taký krásny prázdninový dom môže zmeniť na hrad vašich snov. Toto je kúzlo interiérového a architektonického dizajnu.

Abigail

    biely minimalistický interiér

biely-minimalistický-interiér

dizajn bieleho nábytku – minimalistický dom

biely-nábytok-dizajn-minimalistický-dom

Minimalistický dom s kuchyňou a jedálňou

kuchynsko-jedálenský-priestor-minimalistický dom

biela kúpeľňa

biela kúpeľňa

úzke schodisko pri Fink House

úzky schodiskový dom

Fink House slepé okno

finkhouse-slepé okno

biely minimalistický dizajn interiéru

biely-minimalistický-interiérový dizajn

minimalistická kúpeľňa a spálňa

minimalistická-kúpeľňa-spálňa

A + A od DVA Arhitekta- biely dom s abstraktným dizajnom exteriéru