architektúra

Futuristický dizajn – učebne od LAVA

futuristická škola - inovatívna architektúra

LAVA prerobila triedu. Zamestnáme vás futuristický dizajn – trieda budúcnosti. Je ideálny pre malú komunitu, kde je učenie prvoradé. Dizajn kladie dôraz na interakciu medzi učiteľmi a študentmi. Tu by mohol byť stredobodom pozornosti učiteľ a študenti už nie sú pasívnymi poslucháčmi. To futuristický dizajn von LAVA vyvíja nový koncept – vhodný pre nový svet, zaplavený informáciami.

Futuristický dizajn – moderná architektúra v Austrálii

futuristická učebňa - moderný vonkajší dizajn

Učenie môže byť tiež vzrušujúce; učenie môže byť aj zábavné, keď sa z toho poučíte futuristický dizajn môže presvedčiť. Štruktúru je možné ľahko prestavať a dokonca aj premiestňovať, je však stále veľmi stabilná a odolá prírodnej katastrofe. Okrem moderných materiálov a inovatívneho vzhľadu to vytvára futuristický dizajn útulnú atmosféru.

Vzrušujúca nová architektúra – futuristická škola v Austrálii

otvorená sklenená fasáda - inovatívny dizajn - škola

Najväčšiu triedu v strede je možné v prípade potreby rozdeliť na tri – študenti tak môžu lepšie študovať a diskutovať o otázkach v menších skupinách. Sklenená fasáda spája interiér s exteriérom. Podľa LAVA to prináša futuristický dizajn Príroda a technológie sú bližšie a uľahčujú interakciu v triede. Štruktúra budovy umožňuje redizajn a otvára triedy. Inovatívny projekt bol predstavený v decembri 2011 na univerzite v Melbourne. A futuristický dizajn – Učebňa bola počas austrálskej školskej súťaže ocenená aj špeciálnou cenou poroty.

inovatívna architektúra z Austrálie

futuristická moderná škola - skica

moderná škola v Austrálii - náčrt budovy

Plán výstavby inovatívnej školy architektúry