architektúra

Čerpací dom – moderný interiérový dizajn

zrekonštruovaný dom v Anglicku

Prvý dojem sa môže zmeniť. Kto by veril, že za trochu staromódnou fasádou tohto domu sa skrýva hi-tech moderný interiérový dizajn skrytý? Tento dom sa nachádza v Ikley Moor v Anglicku v romantickej divokej oblasti s drsným podnebím a bol postavený v roku 1848. V tom čase mal dôležitú sociálnu funkciu, ale nebol určený na život. Čo však pumpovému domu chýba na elegancii, je kompenzované charakterom.

Moderný interiérový dizajn v zrekonštruovanom dome

súčasný interiérový dizajn - obývacia izba

Pevná žulová štruktúra budovy „skrýva“ prekvapivo elegantnú a moderný interiérový dizajn. Priestranný interiér obsahuje dve kúpeľne a tri spálne. Na hornom poschodí je veľká obývacia izba s terasou. V strede obývačky je veľké drevené schodisko. Malé detaily pripomínajú históriu tejto budovy.

Zaujímavý a moderný dizajn interiéru v obývacej časti

moderne zrekonštruovaná obývačka Anglicko

Elegantná dekorácia si skutočne príde na svoje, vďaka neutrálnej farebnej schéme. Čierny nábytok vytvára kontrast k svetlým stenám. Nábytok bol starostlivo navrhnutý tak, aby v miestnosti boli oddelené rohy. Vhodné osvetlenie a farebné steny vytvárajú vzrušujúce prostredie. Súčasný interiérový dizajn je veľmi luxusný – napríklad pre kúpeľňu bol z Talianska objednaný mramor najvyššej kvality. Luxusný interiér a jedinečná fasáda vytvárajú jedinečnú atmosféru pre obyvateľov, ktorí si môžu vychutnať skutočne exkluzívny dizajn domu.

moderný interiér - elegantná kuchyňa

moderný interiér - spálňa

moderný interiér - luxusné kino

moderný interiérový dizajn - luxusná kúpeľňa