architektúra

Cloud House Project – nový vzhľad starej dámy

cloud-house-project-McBride-Charles-Ryan-studio

Cloud House Project prináša myšlienku, že každý staromódny dom je možné zrekonštruovať a zmeniť tak, aby bol zachovaný jeho autentický retro dojem. Pozrite sa na túto budovu, ktorá by mohla byť vzorom pre váš vlastný plán domu a ukazuje krásnu spoluprácu medzi tradičnou a inovatívnou architektúrou.

Cloud House Project – základné informácie

nočné osvetlenie oblakového domu

Projekt Cloud House je najnovšou aktualizáciou edvardovského domu na Fitzroy North. V skutočnosti bol edvardovský dom mnohokrát zmenený a aktualizovaný o nové doplnky, ale myslíme si, že ten najnovší by skutočne upútal pozornosť každého milovníka architektúry. Preto sa cítime byť povinní vám to ukázať. Retro atmosféra je obohatená o vycibrený štýl a výraznú flexibilitu všetkých okolitých častí.

Cloud House Project – staré klasiky a high -tech trendy

cloud-house-drevo-obklad-cloud-tvary

Oblačný dom možno tiež definovať ako nový vzhľad starej dámy. Inovatívna architektúra a trendy exteriérového dizajnu použité pri tejto transformácii – omladení – sa miešajú s novými dekormi, ktoré dopĺňajú interiér. Ľudia, ktorí v budove vykonávajú túto kozmetickú chirurgiu, sú architekti a dizajnéri v štúdiu McBride Charles Ryan Studio. Vďaka svojim profesionálnym schopnostiam, vášni, boju za krásu a najnovším prístupom v tejto oblasti odviedli v austrálskom dome skutočne skvelú prácu..

Zachovaná retro atmosféra

zachovaná-retro-atmosféra

Nové prírastky projektu Cloud House v edvardovskom dome môžeme rozdeliť do troch skupín. Tento typ stratégie je pokračovaním epizodickej transformácie budovy v posledných rokoch. Prvou renováciou v dome je fasáda, ktorá bola ponechaná bez ošetrenia, aby zákazníkom prejavila rešpekt k rozvoju tejto oblasti. Izby v budove boli obohatené o nové trblietavé farby. Tie každopádne prispeli k novej, modernej a hrejivej atmosfére.

cloud-house-labyrint-inovatívna-architektúra-projekt

Cloud House je v skutočnosti vytvorený v tvare bludiska, ktoré vás vezme z jednej miestnosti do druhej tým, že bude súčasťou krásnej farebnej cesty. Hlavná zóna, ktorá ukazuje rôzne cesty a trasy, je žiarivo červená miestnosť. Vedľa tohto červeného políčka nájdete novú kuchyňu, ktorá sa mení o úplne nové, inovatívne kuchynské spotrebiče a štýly nábytku. Staré klasiky boli nahradené trendmi špičkových technológií.

Geometria a symetria v oblakovom dome

červená dizajnová rekonštrukcia domu

Architekti a dizajnéri v McBride Charles Ryan Studio dodávajú fasáde Cloud House nový obraz minulosti dodržiavaním pravidiel geometrie a symetrie. Zaoblené tvary miestností sú zladené s hranatými tvarmi nábytku a obrovským obdĺžnikovým bazénom, vďaka čomu je vonkajší dizajn ešte luxusnejší a svieži..

cloud-house-inovatívna architektúra

Na symetriu je možné nazerať istým spôsobom v tom, že nový Cloud House pripomína starý edvardovský dom. Nové dekory zdôrazňujú starodávnu predstavu o priestore a útulnosti v retro jedálni, ktorá je usporiadaná v štýle starého vidieckeho domu. Prítomnosť laku a malých ebenových dosiek usporiadaných v prísnom poradí prináša do tohto teplého a originálneho prostredia romantiku a autentickosť..

Abigail

moderná architektúra-cloud-house-projekt

Rekonštrukcia edvardovského domu – kvetinový koberec

Kvetinový koberec na renováciu domu v Edvarde

Fasáda domu Edwardia

Fasáda domu Edwardia

Prierezový plán

Plán prierezu oblačného domu