Architektúra, predstavovaný

Moderná architektúra s domom Tula od Patkau Architects

moderná architektúra dom-výhľad na more-zelená-strecha

Dom Tula z Architekti Patkau, ten pôsobivý, moderná architektúra vlastní, stojí na útese v Tichom oceáne 30 metrov nad zemou v Britskej Kolumbii. Má mnoho veľkých panoramatických okien, ktoré ponúkajú úchvatný výhľad na oceán. Betónové múry, z ktorých je dom predovšetkým vyrobený, majú pripomínať zalesnené a skalnaté okolie. Okrem toho má dom aj strechu z machu, ktorá by mala byť tiež spojená s prírodou. Tiež je zaujímavý spôsob, akým prúdi podzemná voda pre moderná architektúra sa používa. Preteká za bokom domu, medzitým je zachytený v rybníku na vnútornom nádvorí domu.

Moderná architektúra vo výške 13 metrov na útese nad plážou

moderná architektúra-dom-skaly-presne-výhľad na more

Betónové steny sú na niektorých miestach obložené čierno -vláknobetónovými cementovými panelmi, ktoré vytvárajú jednotlivé miestnosti. the moderná architektúra Samotné miestnosti ponúkajú vzhľadom na existujúce prostredie rôzne efekty. Z kuchyne je vidieť na rybník alebo v spálni je skala pokrytá machom. Na druhej strane listnaté stromy možno pozorovať zo zadného dvora. Obývacia izba je však obzvlášť pôsobivá. Steny sú vyrobené zo sklenených tabúľ, ktoré siahajú od podlahy po strop. Prostredníctvom tohto moderná architektúra Sklenená obývacia izba ponúka úchvatný výhľad na Tichý oceán a množstvo ostrovov.

Moderná architektúra s výhľadom na more

moderná architektúra-falch-strecha-skala-postavená-sklenená fasáda

Z obývačky a terasy je nádherný výhľad na Pacifik

V podlahe oblasti domu, ktorá je nad útesom, sú okenné otvory, ktoré ponúkajú výhľad na pláž pod ním a opäť objasňujú, v akej výške sa dom nachádza..

moderná architektúra dom-rock-postavená-sklenená fasáda

Okno predné do obývačky a otvory v podlahe

konferenčné stoličky-biele-sklenené okno-zvnútra-zvonka

Z vnútornej strany je vidieť nádvorie, ktoré je v strede domu

moderná architektúra-nádvorie-s-bazénom-čierne-biele-sklenené steny

Podzemná voda sa krátko zhromažďuje v rybníku a potom pokračuje v toku

terasa-galsgelaender-voľný výhľad-kov-vonkajší-nábytok

Terasa má sklenené zábradlie

obývacia izba-sklenené steny-výhľad na more-čierna-kožený-nábytok

Panoramatický výhľad na oceán je zaručený veľkými oknami od podlahy až k stropu

 zariadenie obývačky-presklená fasáda-výhľad na more-drevená podlaha biely kancelársky nábytok-okrúhly stôl-výhľad na more- moderný dom-výhľad na more-zasklenie od podlahy až k stropu-obývacia izba-kúpeľňa moderný dom-kuchyňa-jedálenský kút-sklenená predná časť Pracovná plocha-fasáda-čítací kút s výhľadom na moremoderná architektúra-exponované betónové steny-panely-čierny strop moderná architektúra-nádvorie-čierna-fasáda-panely moderná architektúra-dvorček-garáž-stromy moderná architektúra-dom-postavený na skale-chodúľoch moderná architektúra-dom-skaly-more-pobrežie-postavený moderná architektúra-dom-výhľad na more-súmrakmoderná architektúra-tula-dom-patkau-architekti-plán moderná architektúra-tula-dom-patkau-architekti-skica moderná architektúra-tula-dom-patkau-architekti-pôdorys