Architektúra, interiérový dizajn

Luxusný pobrežný dom v Austrálii

Navrhla spoločnosť MPR Design Group

moderný-pobrežný-dom-fasáda-predný

Toto lákavé Pobrežný dom sa nachádza neďaleko Randwicku v Austrálii. Moderný projekt bol navrhnutý architektmi MPR Design Group a úspešne dokončený v roku 2010. Myšlienkou pôsobivého dizajnu bolo postaviť jednoduchú budovu, ktorá splýva so svojim okolím.

Pútavá architektúra – pobrežný dom v Austrálii

moderný bazén na pláži

Jednoduchá fasáda kombinuje rustikálnu drevenú konštrukciu s modernými oknami od podlahy až k stropu. Drevené rámy okien kontrastujú s drsne vyzerajúcimi bielymi stenami. Pri bližšom skúmaní sa z pobrežného domu stane tichá kráska so zelenou záhradou. Biele schody vedú do druhého poschodia, ktoré skrýva priestrannú obývaciu časť. Obývacia izba sa na jednej strane otvára na vonkajší bazén a vpredu má veľkoryso zasklená fasáda výhľad na oceán. Nebo, voda a tráva sa prekrývajú a vytvárajú jedinečnú uvoľnenú atmosféru. Ten fenomenálny Pobrežný dom  má niekoľko vonkajších terás, zariadených jedálenským stolom a pohodlným obývacím nábytkom.

Čistý luxus – pobrežný dom v Austrálii

moderný interiér-obyčajný-drevený nábytok

obývacia izba s elegantným bielym nábytkom

Vnútorné a vonkajšie priestory sú bez problémov prepojené posuvnými dverami. Interiér od Pobrežný dom v Austrálii bol navrhnutý v súlade s fasádou – charakteristické prvky ako biele steny a drevené trámy sú prítomné aj v interiéri. Trochu rustikálny vzhľad spôsobuje, že miestnosti pôsobia pohodlnejšie – podľa hlavnej myšlienky možno interiér označiť ako pohodlný, pohodlný a elegantný. Je to moderný úkryt pred MPR, ktorý pripisuje veľkú dôležitosť tichej atmosfére.

Od K.H. Christovej

Terasa-útulný-farebný-záhradný nábytok

moderná jedáleň s dreveným nábytkom

rustikálno-minimalistická-jedáleň

Vstup – moderná drevená konštrukcia a biela fasáda

moderný-plážový dom-austrália-vchod

Pobrežný dom v Austrálii – interiér

moderné drevené schodisko

moderný vonkajší bazén

Dom pri bazéne v modernom štýle

biely plážový dom austrália

moderný-biely-plážový dom-Austrália