Architektúra, interiérový dizajn

Drevený dom od spoločnosti Nordicasa Design & Construction

Vila z borovicového dreva od spoločnosti Nordicasa

Dizajn Nordicasa & Konštrukcia je architektonická spoločnosť so skutočnými škandinávskymi tradíciami pri stavbe ručne vyrábaných luxusných zrubov a luxusných zrubových domov. Vďaka svojmu prírodnému dizajnu z dreva dodávajú domu osobitý prírodný vzhľad.

Veľkolepá drevená architektúra

Vila z borovicového dreva pri kuchyni Nordicasa

Pre tento projekt začal architekt Jaak Kangro zo spoločnosti Nordicasa Design & Konštrukcia proces, ktorý je krásny Drevenica skončila v lyžiarskom stredisku v Španielsku. Drevený dom v horách, blízko každého strediska zimných športov, znie ako splnený sen a keď je vyrobený v takom skvelom prevedení, je dokonca dvakrát atraktívnejší. Keď si ho prenajmete na zimnú dovolenku, vždy je šanca si ho zamilovať.

Drevená architektúra dodáva domu teplo

Borovicový dom od spoločnosti Nordicasa - vonku

Dom obložený drevom je takmer úplne obalený 165 mm laminovanej borovice, vďaka čomu je jej vzhľad taký jedinečný. Borovicové drevo je prírodný materiál, ktorý vytvára príjemnú a relaxačnú atmosféru. Tento rustikálny domov bude mať pocit, že ste v horskej chate ako vo vnútri, tak aj vonku, ale nie je to len tradičný dizajn, ktorý ho robí tak výnimočným. Má moderné doplnky, ako sú malé okná a kamenný hlavný vchod. Drevený interiér dodáva každej miestnosti rustikálny elegantný štýl, zatiaľ čo otvorený koncept na prízemí prináša socializáciu a zábavu. Pozrite sa aj do obývačky, krbu a jedálenského kúta.

Návrh domu z borovicového dreva

Vila z borovicového dreva pri dverách Nordicasa

Dom z borovicového dreva pri schodisku Nordicasa

Borovicový dom od detí Nordicasa

Vila z borovicového dreva od spoločnosti Nordicasa Kinderzimmer

Vila z borovicového dreva od spoločnosti Nordicasa Design

Vila z borovicového dreva pri jedálenskej časti Nordicasa

Borovicová vila - kuchyňa biela

Vila s kúpeľňou z borovicového dreva

Borovicový dom pri spálni Nordicasa

Vila z borovicového dreva pri obývacej izbe Nordicasa