Architektúra, interiérový dizajn

“Casa Familia” – moderný dom v Kalifornii

Ekologický byt - dvor

Tento krásny moderný domov v Kalifornii Dom má dizajn a modernú atmosféru a je talentovaný Architekt Kevin de Freitas navrhnuté. Je to originálne a krásne. Táto kombinácia vytvára niečo výnimočné. Ak chcete byť obklopení prírodou, žiť v pohodlí, štýle a kráse, je to váš domov.

Moderný dizajn kuchyne

Kuchyňa bytu šetrná k životnému prostrediu

Tento kompaktný moderný štýl domu je v skutočnosti oveľa väčší, ako sa zdá. Tento nádherný dom sa architektovi podarilo vybaviť veľkými oknami a dvorom. Týmto spôsobom môže stierať hranice medzi vonkajším a vnútorným prostredím. Vytvára veľký expanzívny efekt s úchvatným výhľadom, ktorý len zvyšuje efekt otvoreného priestoru.

Idylické nádvorie

Eko-bytové vnútorné nádvorie

Harmónia a prepojenie s povahou domu je oveľa hlbšie. “Casa Familia” je dom, ktorý sa stáva súčasťou životného prostredia využitím energeticky účinných technológií s nízkou spotrebou. „Dom sa osvedčil a spotrebuje o 65 percent menej elektrickej energie ako štandardy stanovené štátom a o 55 percent menej vody ako domy porovnateľnej veľkosti bez obetovania pohodlia alebo estetiky,“ hovorí Architekt Kevin de Freitas. Toto je jedna z mála ekologických architektúr v modernom západnom svete. Dúfame, že jedného dňa sa stane stavba domov z tohto domu trendom.

Moderný dizajn obývačky s nádherným výhľadom

Eko byt - obývačka

Byť jedno s prírodou je v modernej spoločnosti veľmi ťažké, najmä keď väčšina ľudí žije vo veľkých svetových mestách, ale túži po tom – čo môže byť lepšie ako to, moderný dom vytvárať pre seba a pre deti, ktoré má blízko k prírode. Skôr alebo neskôr vyrazíme z takého krásneho domova, akým je tento moderný domov v Kalifornii snívať neskoro v noci po dlhom dni v práci. Žiť vo svete bez hraníc nie je luxus, je to voľba.

“Casa Familia” – Kalifornia

Ekologický výhľad na byt

Ekologický byt - chodba  Ekologický byt -čelný výhľad