Aktualności

Kieran Hayler, były mąż Katie Price, zakrywa jej stary tatuaż

Kieran Hayler pozbywa się tatuażu pin-up ze swoją byłą Katie Price w odcinku Just Tattoo Of Us stacji MTV.

Kieran Hayler - były mąż Katie Price nałożył jej stary tatuaż - fakty i zdjęcia

Kieran Hayler – były mąż Katie Price nałożył jej stary tatuaż – fakty i zdjęcia

Kieran Hayler, były mąż Katie Price, zakrywa jej stary tatuaż – fakty.

Przed rozstaniem 31-letnia celebrytka miała na nodze wizerunek byłej efektownej modelki w bieliźnie.

Kiran zdecydował, że nie potrzebuje ciągłego przypominania o Katie nakładanej bezpośrednio na jego ciało i pozwolił swojemu przyjacielowi wybrać dla niego nowy rysunek, jak donosi Now Hot TV..

Kieran Hayler - były mąż Katie Price pokrył stary tatuaż swoim wizerunkiem - zdjęcie 1

Żegnaj: Kieran Hayler zakrywa pin-upowy tatuaż swojej byłej żony Katy Price w Just Tattoo Of Us stacji MTV.

Najważniejszym punktem programu jest to, że przyjaciele lub partnerzy bohatera serialu wybierają dla niego projekt tatuażu, którego nie zobaczy, dopóki nie będzie gotowy.

Przyjaciel Kierana wybrał ogromny czarny statek, aby zakryć tatuaż swojego byłego kochanka. Według celebryty był pod wrażeniem, kiedy po raz pierwszy zobaczył nowy obraz..

Potem Kiran zażartował: „ten statek już wypłynął”, wskazując na jego nieudany związek z Katie.

Przypomnienie: przed zerwaniem 31-letnia celebrytka miała na nodze tatuaż przedstawiający byłą modelkę glamour w bieliźnie.

Dwa miesiące temu Kiran pozbył się również tatuażu „K” na palcu i poradził innym, aby nigdy nie robili tatuażu imion ich ukochanych..

Katie i Kieran rozstali się w sierpniu i szybko znalazła zastępstwo w osobie 25-letniego biznesmena Alexa Addersona..

Jak wiecie, byli małżonkowie nie rozmawiali, odkąd Katie pojawiła się nieproszona na trzydziestych urodzinach Kierana i rozbiła swojego różowego Range Rovera za 75 tysięcy funtów w drodze do domu..

Została aresztowana pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu, a Kiran pozostał z nią na komisariacie policji, dopóki nie została zwolniona..

Zakrycie: Kirana był pod wrażeniem nowego rysunku ogromnego czarnego statku wybranego przez jego przyjaciela do zakrycia tatuażu byłego kochanka Kirana.

Ale wydaje się, że Katie i jej były mąż wrócili na właściwe tory i nie tak dawno temu zostali ponownie zauważeni. Tym razem cieszyli się przyjaznym uściskiem..

Jednak The Sun poinformowało, że dziewczyna Kirana, stewardessa Michelle Pentecost, była tak zdenerwowana odnowieniem, że ich romans „wisi na włosku”..

Katie i Kieran spotkali się na parkingu, być może, aby porozmawiać o swoich dzieciach, pięcioletnim Bunny i czteroletniej Jetcie. Podczas spotkania uśmiechali się bez końca i wydawali się trochę ze sobą flirtować..

Kiedy kapryśny Kiran wrócił do swojego samochodu, miał szeroki uśmiech na twarzy. Najwyraźniej był szczęśliwy, że Katie w końcu wybaczyła mu zdradę i znów się dogadali..

Niespodzianka! Program słynie z tego, że przyjaciele lub partnerzy wybierają ekscentryczne tatuaże dla osoby, z którą przyszli na pokaz.

Jak dowiedział się The Sun, Michelle była bardzo zdenerwowana ich spotkaniem, a związek pary jest teraz zagrożony, pomimo faktu, że niedawno wybrali razem dom w Yorkshire..

Raporty źródłowe: „Kieran i Michelle szukali domu w pobliżu Shipley”..

„Ich związek stał się bardziej napięty w ciągu ostatnich kilku tygodni i nie są już tak blisko, jak kiedyś”..

Precz z przeszłością: dwa miesiące temu Kiran usunął również tatuaż z literą „K” na palcu i poradził, aby nigdy nie robić tatuażu z imionami ukochanej.

„Pa, ​​tatuaż”: Kiran udostępnia zdjęcie na Instagramie z częściowo usuniętym „K”.

„Te zdjęcia Katie z Kieranem tylko pogorszyły sprawę, a Michelle chce wiedzieć, co się dzieje”..

Ponadto, we wrześniu ubiegłego roku, Katie miała już starcie z Michelle po tym, jak ta ostatnia pocałowała swoją córkę Bunny przy bramie szkolnej..

Niespełna kilka godzin po tym, jak Katie przytuliła Kierana, ogłosiła wznowienie relacji ze swoim byłym kochankiem, trenerem personalnym Chrisem Boysonem, z którym została zauważona na lotnisku..

Zapomnij o przeszłości? Wygląda na to, że Katie i jej były mąż przeszli najgorszy okres i nie tak dawno temu znów widziano ich razem w przyjaznym uścisku..

Jego reakcję na nowy tatuaż możecie zobaczyć w następnym numerze Just Tattoo Of Us jutro o 22:00 na MTV..

Nowa miłość: Zaledwie kilka godzin po tym, jak Katy przytuliła Kierana, potwierdziła, że ​​odnowiła związek ze swoim byłym kochankiem, osobistym trenerem Chrisem Boysonem – zostali zauważeni razem na lotnisku.

Informacje dotyczące przygotowania publikacji są dostarczane przez witrynę – “bepanten plus“, Produkt do delikatnej pielęgnacji skóry.

Wybór zdjęć rysunków tatuaży z portretami dziewcząt z 16.03.2019 (210 zdjęć):

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: Alex-Summers (Alexey Sergeevich)