Aktualności

Być może najbardziej przydatny tatuaż na świecie

Z materiału dowiesz się o historii tatuażu tekstowego z adresem domowym i numerem telefonu kontaktowego córki na dłoni 72-letniego mężczyzny z Sajgonu, który lubi długo spacerować po mieście, ale ze względu na wiek i problemy z pamięcią często zapominał o drodze do domu i znajdował wyjście z panujących sytuacji.

Tatuaż z adresem i numerem telefonu, aby pomóc w problemach z pamięcią - zdjęcie 1

Tatuaż z adresem i numerem telefonu, aby pomóc w problemach z pamięcią

Historię tę opublikował w Internecie tatuażysta z Sajgonu Bui Wan Kuan, którego ta historia wzruszyła i zaskoczyła samym faktem takiego leczenia. nigdy wcześniej nie zdarzyło się to w jego karierze tatuażysty.

Według tatuażysty, jego niezwykły klient przez długi czas uwielbiał wędrować po mieście, jednak ze względu na zmiany związane z wiekiem i zaburzenia pamięci często zapominał o drodze do domu, co prowadziło do poważnych problemów. Córka 72-letniego mężczyzny próbowała na różne sposoby wpłynąć na sytuację, do tego stopnia, że ​​zmusiła ojca do noszenia tabliczki z adresem domowym i numerem telefonu córki, ale najwyraźniej taki znak dawał dyskomfort mężczyzny, a on po prostu ciągle go tracił (i prawdopodobnie wyrzucał).

Artysta tatuażu zauważył, że zamówienie było z wizytą w domu i samą historią jego córki, a specyfika zamówienia początkowo go zaalarmowała, szczerze mówiąc, nawet nie chciał podjąć pracy, ponieważ martwię się o to, jak starsza osoba będzie postrzegać ból.

Tatuaż z adresem i numerem telefonu, aby pomóc w problemach z pamięcią - zdjęcie 2

Jednak po przybyciu pod adres tatuażysta zobaczył raczej pogodnego starca, który entuzjastycznie oczekiwał na wykonanie tatuażu i chętnie dzielił się wspomnieniami z młodości, które, o dziwo, doskonale pamiętał.

Według córki „starszego spacerowicza” niezwykle trudno było jej znaleźć tatuażystę, który podjąłby się pracy, zanim znalazła Bui Wang Kuan, który się zgodził, musiała usłyszeć odmowę kilkunastu mistrzów.

Teraz dziadek może swobodnie chodzić po swoim ukochanym mieście do woli, bo ma niezwykle prosty, ale niezwykle przydatny tatuaż.

Co o tym myślisz? Zostaw swoją opinię w komentarzach – poniżej, co sądzisz o celowości takich tatuaży dla osób starszych?

Obejrzyj wideo: