Znížiť

Účinné tipy a triky na ploché brucho

cvičte cvičenia zostaňte fit jedzte zdravo

Uhádneme za vás účinné tipy a triky ploché brucho, takže sa môžete dostať do skvelej formy pre svoju ďalšiu dovolenku na pláži!

Tipy a triky na ploché bruško – nikdy nepremeškajte jedlo!

Ovocie zelenina dôležité živiny kiwi jablko

Pôst nie je dobrý pre telo ani pre vás ploché brucho, pretože sa musí preprogramovať – ​​keď naše telo dostane určité množstvo jedla namiesto toho, aby ho strávilo, časť z neho uloží na ďalšie obdobie „hladovania“. A hádajte, kde je uložená väčšina zásob?

Pre ploché brucho – znížte množstvo prijatého cukru!

Na večeru pripravte uhorkový paradajkový šalát

Z iného dôvodu, len preto, že cukor zvyšuje produkciu inzulínu, ktorý naopak spomaľuje metabolizmus – a nechceme, aby sa to stalo, však?

Pravidlo „10 percent“ pre účinný tréning

rýchlo po novom roku zdravé stravovanie

Kondiční tréneri odporúčajú, aby sa do 10% silových cvičení zapojili brušné svaly – určite to povedie k krásnej a ploché brucho, S kondičnými cvičeniami to však nemusíte preháňať.

Zdravé stravovanie – Vaša večera by mala byť jednoduchá

Diéta Chudnutie tuku Chudnutie

Na večeru je vhodné jesť ľahké jedlá, ktoré neobsahujú príliš veľa prísad. Málo bielkovín a čerstvá zelenina dokážu zázraky. Najradšej jete dezerty na obed!

Piť zelený čaj!

Bruško zdravé jedlo lahodná zima

Zelený čaj môže zvýšiť váš metabolizmus a vnútorne prečistiť telo. Je to užitočné a prirodzené, ak vypijete tri až štyri šálky zeleného čaju denne, slaninu ľahko rozbijete a dostanete sa cez jednu ploché brucho buď šťastný. Je to ďalší krok k plochému bruchu a perfektnej postave!

Jedzte potraviny s vysokým obsahom draslíka a vápnika

dosiahnuť rybí losos pomarančový šalát

Keď sa množstvo draslíka a vápnika v tele zníži, začne zadržiavať vodu. Ak chcete získať viac týchto látok, jedzte banány, špenát, figy, ryby, jogurt a mnoho ďalších.

Nezabudnite na bylinky!

zdravé stravovanie rýchle štíhle brucho ploché

Mäta, harmanček a zázvor majú na naše telo pozitívne účinky, vrátane zmiernenia opuchov žalúdka a úľavy pre celý tráviaci systém. Ak ale nemáte radi bylinkový čaj, skúste ananás. Ananás obsahuje bromelaín – enzým, ktorý má tiež priaznivý vplyv na trávenie.

Zostaň v kľude!

Počúvajte hudbu, relaxujte, schudnite rýchlo

Vždy si nájdite čas na odpočinok a relaxáciu, aj po najstresujúcejšom dni v práci, pretože stres a námaha stimulujú tvorbu kortizolu – hormónu, ktorý skutočne pomáha budovať tuk.

Veďte si denník!

Diéty držte cvičenia na chudnutie svalov

Napíšte si, z ktorých jedál sa vám napučiava žalúdok a pri ktorých sa cítite dobre. Samozrejme, mali by ste urobiť maximum, aby ste sa vyhli tým prvým.

Ako to vyzerá? Myslíte si, že je ťažké to všetko dodržať?