Znížiť

Stimulujte spaľovanie tukov – rýchlo schudnite bez diéty a cvičenia

spaľovanie tukov schudnúť štíhla postava bez tréningu

Ako by sme mali my Spaľovanie tukov stimulovať? Zvlášť, keď čoskoro príde leto .. Mnoho ľudí si kladie túto otázku. Máme riešenie. Je celkom možné dosiahnuť rýchle výsledky bez veľkého úsilia.

Stimulácia spaľovania tukov je možná aj v kancelárii

Spaľovanie tukov Kancelárska práca Zostať štíhly Tipy Triky

Na jar často začíname premýšľať nad tým, ako sa zbaviť nepríjemných kíl, ktoré v zime nahodíme. Ale ako by sme mali byť efektívni Stimulujte spaľovanie tukov, bez pravidelného aktívneho školenia?

Cynthia Sass je svetoznáma dietetička a odborníčka na fitnes. Je autorkou knihy „Cinch! Porazte túžbu, zhodte libry a schudnite “a prišiel so stratégiou, ako ľahko a pohodlne schudnúť z domu, kancelárie alebo keď spíme..

Najnovšia štúdia zdravotných rizík hovorí, že dlhé sedenie by mohlo byť pre naše zdravie veľmi škodlivé. Toto poškodenie má také rozmery, že aj keď by malo byť kompenzované mnohými cvičeniami, tieto takmer vôbec nepomáhajú (podľa „Wall Street Journal“).

Existujú však spôsoby, ako by sme mohli spáliť kalórie, keď sedíme v kancelárii. Mali by sme sa snažiť byť mobilnými, či už sa točí v kresle, pohybmi prstov na rukách a nohách, naťahovaním rúk a samozrejme vstávaním a behaním, kedykoľvek máme príležitosť. Vedci tvrdia, že týmto spôsobom môžete spáliť až 800 ďalších kalórií.

Stimulujte spaľovanie tukov spánkom a varením

spaľovanie tukov nápady varenie pomáha znižovať kilá s úsmevom

Počas spánku, ak je to dostatočné, spálime až 200 kalórií. Hodina pred počítačom je tiež spôsob, ako sa zbaviť zbytočných kalórií. Jediné, čo by sme mali urobiť, je držať prsty pri písaní vystreté – a 100 kalórií je preč!

Keď sme doma pri varení večere, môžeme stimulovať aj spaľovanie tukov – odborníci tvrdia, že za hodinu stratíme 150 kalórií. Inými slovami, varením spálime polovicu kalórií, ktoré sa spotrebujú na večeru.

Po jedle, ak umývame riad v umývačke riadu – stojí nás to iba 105 kalórií, ale ak umývame ručne – máme už 160 kalórií vypnutých! Pranie bielizne a žehlenie odstráni približne 70 kalórií. Taký posledný tip Stimulujte spaľovanie tukov – hodina masáže je 230 kalórií, čo je to isté ako celá hodina vo fitnescentre.

spaľovanie tukov veselé výsledky schudnúť nápady nápady  spaľovanie tukov nápady spaľovanie tukov spokojná štíhla postava