Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu kompasu

W materiale będziemy analizować Znaczenie tatuażu kompasu, historia i cechy tego projektu tatuażu. Jeśli naprawdę myślisz i zamierzasz zrobić sobie tatuaż z kompasem, oprócz przydatnych informacji, sugerujemy zapoznanie się z sekcjami:

  • Zdjęcie gotowych tatuaży kompasu
  • Szkice do tatuażu kompasu

Znaczenie tatuażu kompasu - przykład na zdjęciu

Znaczenie tatuażu kompasu – przykład na zdjęciu

Jakie jest znaczenie, historia i znaczenie tatuażu kompasu

Istnieje ogromna liczba odmian tatuaży Compass i interpretacji ich znaczenia. Jednocześnie jest to obraz dość rzadki w ostatnich latach, ale znakomity i wysoce artystyczny. Ten znak zawiera głęboką treść semantyczną. Każdy może znaleźć dla siebie symbole, które współgrają z jego wewnętrznym światem i charakterem. Istnieją trzy rodzaje obrazów i znaczenie tatuażu „Kompas”:

– Runiczny, celtycki typ obrazu.

– Lo Pan – starożytny chiński.

– Magnetyczny, bardziej nowoczesny obraz kompasu.

1. Runiczny typ obrazu, tzw. skandynawski, oznacza – znalezienie drogi, pójście naprzód, wolność wyboru. Uważa się, że Runy mają magiczne znaczenie, pomagając właścicielowi tego tatuażu nie zbłądzić w życiu, pomogą znaleźć wyjście z trudności życiowych. Wiadomo, że znak ten cieszył się szczególnym szacunkiem wśród starożytnych wojowników i żeglarzy – Wikingów..

Znaczenie tatuażu kompasu 3 Tatuaż kompasu oznacza 5 Znaczenie tatuażu kompasu 1

2. Starożytny chiński, lepiej znany jako Luo Pan, jest interpretowany jako jeden z najtrudniejszych do zrozumienia geometrycznych znaków i symboli na obrazie. Oparta na praktyce Feng Shui. Jest integralną częścią dziedzictwa kulturowego cywilizacji chińskiej. Tatuaż Luo Pan służy jako symbol ruchu naprzód i wewnętrznej pewności, wierności i stałości, pragnienia wiedzy.

3. Zwykły, najnowocześniejszy magnes z różą wiatrów, uosabia przynależność do zawodu morskiego, umiłowanie wolności i podróżowania, lojalność, poświęcenie i poruszanie się po zamierzonym kursie. Mówią – “Wierny jak igła kompasu na północy”. W tatuażu obraz kompasu jest używany razem z innymi elementami motywu morskiego – kotwicami, mapami, kierownicą itp..

Co może oznaczać kompas w tatuażu??

Podsumowując powyższe, zauważamy, że tatuaże z wizerunkiem kompasu niosą głęboki ładunek semantyczny. Podkreśla najlepsze cechy osoby, takie jak – celowość, lojalność, stałość, sztywność, hart ducha i wiedza.

Popularne opcjetatuaż kompasu

tatuaż kompasu

tatuaż kompasu na nadgarstku

tatuaż kompasu i mapy

tatuaż kompasu

Najczęściej tatuaż „Kompas” wybierają mężczyźni o silnej woli, zawody morskie, miłośnicy podróży i przygód. Rzadziej ten tatuaż jest używany przez kobiety, które chcą podkreślić swoją lojalność i stałość..

Znaczenie tatuażu kompasu 2Znaczenie tatuażu kompasu 2Znaczenie tatuażu kompasu 1Znaczenie tatuażu kompasu 1Znaczenie tatuażu kompasu - przykład na zdjęciuZnaczenie tatuażu kompasu – przykład na zdjęciuco oznacza tatuaż kompasu 1?co oznacza tatuaż kompasu 1?Tatuaż kompasu oznacza 5Tatuaż kompasu oznacza 5Znaczenie tatuażu kompasu 4Znaczenie tatuażu kompasu 4Znaczenie tatuażu kompasu 3Znaczenie tatuażu kompasu 3

Do wyboru tatuażu należy podchodzić powoli, rozważnie i świadomie, powierzając swoje ciało tylko prawdziwemu mistrzowi.

Możesz oglądać:

SZKIC TATUAŻU KOMPAS

FOTO TATUAŻ Z KOMPASEM