Zdjęcie tatuaży

Tatuaże drapieżnika – zdjęcie

Niezależny, samotny, silny i dziki wilk przyciąga wielu ludzi. Tatuaż wilka, w zależności od konkretnego projektu, może stworzyć wizerunek samotnego melancholika i pozornie spokojnego przywódcy, ale skrywającego zagrożenie dla swoich wrogów i agresywnego „samca” gotowego do walki z dowolnego powodu ..

Drapieżniki w tatuażu – przykłady na zdjęciu

Wilk żyje według własnych zasad. Jest silny duchem i nie poddaje się trudnościom.

Jednocześnie, niczym tatuaż drapieżnika, uosabia lojalność i siłę relacji międzyludzkich, ponieważ w trosce o swoich bliskich wilk jest gotów poświęcić swoje życie.

Tatuaże Predator - zdjęcia - gotowe prace od najlepszych tatuatorów

Tatuaże Predator – zdjęcia – gotowe prace od najlepszych tatuatorów

Kot – najmniejszy przedstawiciel kociej rodziny. Może i jest gorszy od tygrysa, lwa i pantery, ale nie łudźcie się, bo w rzeczywistości jest niebezpiecznym drapieżnikiem. Jego łagodne mruczenie nie jest przejawem słabości, ale protekcjonalnością i miłosierdziem dla irytujących ludzi.

W Ameryce kot symbolizuje szczęście i ostrożność. Japończycy wierzą, że koty (“neko”) to wilkołaki, które potrafią przemienić się w piękne dziewczyny.

I tylko od nastroju kota zależy, czy będzie miła dla spotkanej osoby, czy go zniszczy..

Lis – przebiegła rudowłosa bestia, łobuz i oszust, nie pozbawiony jednak uroku, a nawet uroku. W Chinach lis symbolizuje długowieczność, a w wierzeniach japońskich lis (“kitsune”), jak kot, może zamienić się w uwodzicielską dziewczynę, z którą spotkanie rzadko kończy się dobrym.

Lew od niepamiętnych czasów nosi koronę króla zwierząt. Osoba, która nałożyła na swoje ciało wizerunek lwa, nabiera cech tego drapieżnika. Królewski spokój łączy się w nim z niesamowitą siłą i wiarą w jego prawo do władzy..

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na tatuaż z ryczącym lwem, czy twój król zwierząt po prostu majestatycznie spogląda na innych – w każdym razie zapewniona jest ci siła i pewność siebie.

Lampart symbolizuje męstwo i okrucieństwo. Ten drapieżnik uosabia okrutnego i nieustraszonego wojownika, jest agresywny i potężny, w którym jest podobny do pantery i tygrysa..

Tygrys jedyny z drapieżników kwestionuje prawo lwa do niepodzielnej dominacji w królestwie zwierząt. W tradycji wschodniej to tygrys, a nie lew, jest uważany za króla zwierząt i symbolizuje władzę..

Kolor tygrysa łączy kolory słońca i cienia. W podobny sposób natura pasiastego drapieżnika jest również dwojaka: namiętna i powściągliwa, dzika i czuła..

Na tatuażu tygrys może ostrożnie podkraść się do zdobyczy, szybko przebiec przez sawannę lub polizać łapę, wylegując się pod drzewem. Jest królem zwierząt, wszystko mu wolno.

Pantera – duży kot – symbolizuje agresywność, zaciekłość, wściekłość i bezwzględność wobec wrogów. Jednak w chrześcijaństwie działa jako postać całkowicie cnotliwa, bo według legendy to ona uratowała ludzi od ducha zła..

zdjęcie tatuażu drapieżników z dnia 08.02.2015

obejrzyj film ze zdjęciami drapieżników na gotowych tatuażach

Możesz oglądać:

WARTOŚĆ TATUAŻU DRAPIEŻNIKA

SZKIC TATUAŻU DRAPIEŻNIKA