Zdjęcie tatuaży

Szkice tatuażu Ace of Spades

Sugerujemy zapoznanie się z prezentowanymi szkice tatuażu „As pik”. Aby stworzyć idealny tatuaż, który będzie odzwierciedlał Twój charakter, marzenia i aspiracje, zalecamy zapoznanie się z dodatkowymi materiałami na ten temat na naszej stronie internetowej:

  • Znaczenie tatuażu As pik
  • Zdjęcie tatuaży Ace of Spades

Szkice tatuażu As pik - informacje o funkcjach i przykładach zdjęć ciekawych rysunków do tatuażu

Szkice tatuażu As pik – informacje o funkcjach i przykładach zdjęć ciekawych rysunków do tatuażu

Mała historia szkicu tatuażu asa pik

Według jednej wersji gra w karty powstała w Azji prawie tysiąc lat temu. Istnieją starożytne zapisy opisujące gry z papierowymi obrazkami..

Według innej wersji zostały wynalezione w XV wieku dla rozrywki króla Francji Karola Szalonego. Później karty rozprzestrzeniły się po całej Europie, a następnie dotarły do ​​Rosji. W naszym kraju stały się popularne za panowania Piotra I. Car zalegalizował karty i pozwolił fabrykom je drukować..

Szkic tatuażu asa pik-

Krótko o znaczeniu

Tradycyjne znaczenie obrazu asa pikowego to szczęście. Ta karta jest najwyższa w talii. Przywołuje kombinację niezbędną do wygrania. Są też inne znaczenia. Tak więc w religii jest to bluźnierstwo i oznacza włócznię, która przebiła Jezusa. W miejscach nie tak odległych asy są symbolem oszustów, a garnitur pik mówi o autorytecie. W ezoteryce as pik – Card of the Magicians.

Dla kogo to jest

Tatuaże z kartami do gry mają długą historię i mają na celu przywołanie Fortuny. Teraz ten tatuaż jest popularny wśród graczy i fanów gry w pokera..

Szkic tatuażu asa pik-

Obrazy asów mogą wybierać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Tatuaż Ace of Spades opowie innym o zamiłowaniu do wolności i samowoli właściciela, a także o jego pragnieniu bycia pierwszym zawsze i we wszystkim. Taki tatuaż wykonują bardzo lekkomyślni i odważni ludzie, dla których całe życie jest grą..

Opcje wykonania szkiców tatuażu „As pik”

Szkic asa pik można uzupełnić o inne elementy: błazna, czaszki, pistolet, sztylet, pieniądze, żetony, trzy siódemki i wiele innych. Również rysunek można wykonać w różnych technikach i stylach, na przykład: old school dla miłośników jasnych kolorów, grafika dla zwolenników minimalizmu.

Szkic tatuażu asa pik-

Popularne kombinacje z wykorzystaniem asa pik:

  • Poker na pikach to rząd kart od dziesięciu do asa, spasowanych w wachlarz. Czasami do takiego obrazu dodaje się czaszkę, kości lub ogień..
  • Talia kart z asem pik na górze to wybór dumnej i przebiegłej osoby, z którą trzeba uważać.
  • „Czwórka” – cztery asy, wybrane przez prawdziwych mistrzów gry. Oznacza „twoje pieniądze płakały”. Umieść w widocznym miejscu rozprowadzającej ręki.

Szkic tatuażu asa pik-

O miejscach aplikacji

Nie ma ograniczeń w wyborze miejsca na ten tatuaż. Możesz wybierać między normalnie otwartymi a zamkniętymi obszarami na nodze, ramieniu, nadgarstku, plecach lub szyi. Wszystko zależy tylko od twojego pragnienia.

Szkice tatuażu As pik – kolekcja rysunków z 16.02.2020 (167 szkiców)

Obejrzyj wideo:

Tekst artykułu na stronę przygotował: NATALI1411 (Bukhanova Natalia Aleksandrowna)