Wstążka tatuaż

Tatuaże złodziei – opinie, przykładowe zdjęcia

Osobnym tematem jest – tatuaże złodziei. Wyjaśnienie ich nie wystarczy na wieczność, a niektórzy nie chcą wyjaśniać. Muszę od razu powiedzieć, że takie tatuaże bardzo różnią się od tych, które wykonują mistrzowie w salonach tatuażu. Zwykle są prymitywne i monochromatyczne. Chociaż należy zauważyć, że są tacy mistrzowie, którzy malują całe obrazy na ciele, ale to bardzo, bardzo rzadko.

Stare tatuaże przestępców

Stare tatuaże przestępców

Kto jest właścicielem takich tatuaży, myślę, że nie trzeba pisać. Rozważmy tatuaże złodziei i ich znaczenie. Jeśli widzisz tatuaż w postaci noża w kajdankach, oznacza to, że jego właściciel popełnił przestępstwo w więzieniu. Kolejny bardzo intrygujący tatuaż MIR oznacza wcale nie to, do czego przywykliśmy w tym słowie – Strzelanie mnie naprawi. Właściciele tatuażu z bykiem są zaciekłymi karami szefów przestępczości. Nietoperz oznacza, że ​​dana osoba była nocnym złodziejem. I chcę napisać o jeszcze jednym tatuażu – to są Dzwony – oznaczają, że ich właściciel służył przez cały okres.

Zdjęcia tatuaży złodziei możesz bez problemu przeglądać sieć WWW. Radzę ci to zrobić. Tam na ciałach ludzi, którzy wyruszyli w podróż życia i skręcili gdzieś w złą stronę, zapisana jest cała historia. Mają wszystkie znaczenia swoich tatuaży są po prostu wskazane, wystarczy je zrozumieć..

Możesz wejść na YouTube i oglądać wideo z tatuażami złodziei, jeśli jesteś zainteresowany lub zaintrygowany tym tematem.

Kościół i anioły tatuaż na plecach Kościół i anioły tatuaż na plecach Przeklinam cię Kolymo! Niech cię cholera Kolyma! Tatuaż sportowca, który siedział Tatuaż sportowca, który siedział Klasyczne tatuaże kryminalne Klasyczne tatuaże kryminalne

Również na palcach wykonywane są tatuaże złodziei.. Tatuaże złodziei na palcach to też jest osobny temat, każdy tatuaż ma swoje znaczenie. Najczęściej są to liczby lub imiona. Złodzieje nakłuwają albo rok urodzenia, albo własne imię, albo imię najbliższych i najdroższych osób.

Tatuaże z gwiazdami złodziei zadawane najbardziej doświadczonym i podstępnym przestępcom. Oznacza to, że dana osoba osiągnęła bardzo wysoki status w świecie przestępczym, to znaczy, że nie dba o wszystkie prawa, nie dostrzega ich.

Oznaczenie tatuaży złodziei można dyskutować przez długi czas. Możesz tylko życzyć sobie, aby takie tatuaże nigdy nie pojawiały się na twoim ciele..